• Неодамнешно
  • -30 %
2018 Лето се Зголеми Везови Каки Mens маичка на Кратки Ракави Hi-улица Преголеми Хип Хоп Tshirt Памук Т кошула Продолжува

2018 Лето се Зголеми Везови Каки Mens маичка на Кратки Ракави Hi-улица Преголеми Хип Хоп Tshirt Памук Т кошула Продолжува

DEN 806.00
DEN 1151.52

Количината на стоката
Това е достапна


Клучни карактеристики

Големина:
M, L, XL, XXL
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Пол:
Мажи
Јака:
О Деколте
Материјал:
Полиестер,Памук
Маскирани:
No
Продажба со Pack:
No
Sleeve Стил:
Рутински
Sleeve Должина(cm):
Краток
Стил:
Хип Хоп
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Шаблон Тип:
Печати

Слични производи во категоријата