• Неодамнешно
  • -39 %
Зелена Играчка на Армијата Мажите Тим Маици Смешно Воини Група Т Кошула Тенок Одговара Русија Solders 3D Tee Кошула Прекумерно XXXL Бела Црна

Зелена Играчка на Армијата Мажите Тим Маици Смешно Воини Група Т Кошула Тенок Одговара Русија Solders 3D Tee Кошула Прекумерно

DEN 574.00
DEN 940.80

Количината на стоката
Това е достапна

Ние не ќе ја напушти нашата информации во пратката за капка превозот наредби.Добредојдовте на нашата продавница.
За објектот во текот 2 KG, ние брод од страна на EMS, e-EMS, UPS-от, Fedex, Aramex, DPEX, Ali Express Премиум Превозот, итн.
Било која се користи, се мијат, извалкан, оштетени предмети кои не се прифатливи. Ние го поздравуваме уметници да го понуди моделот за нас и да добијат пари од продажбата. Сите парцели имаат следење на броеви, ние ќе испратиме следење на информации за вас, како е можно вашата нарачка е испратена. Ние брод во светот.
Време На Испорака :
Во Азија и Северна Америка, тоа обично трае 3-15 работни дена. Ние ќе брод вашата предмети во рок од 5 дена (освен празници), ние секогаш ќе се обиде да ја испрати својата цел, што е можно поскоро.
Во Јужна Америка и Африка, тоа обично се потребни 30-60 работни дена. Нашите маици се изработени од 100% памук со квалитет загарантирана. Во САД, ние брод од страна на e-Пакет за објектот помалку од 2 KG.
Овие се најдобрите испорака компании Aliexpress соработува со. Толку повеќе ќе ви ги купите, повеќе ќе се спаси.
Во Европа, Среден Исток, Океанија, тоа обично трае 10-30 работни дена.
Вашето задоволство е она што ние се стремиме.
Ние ќе испрати замена или рефундирање откако објект се примени. за објектот помалку од 2 KG. Answer : ___________________________ Note : Нашата т-маица големина е Азија Големина. ние може да обезбеди производот слики за вас. Ве молиме да проверите на нашата големина на табелата внимателно пред да нарачате. Ние поддршка на мало, трговија на големо и пад на превозот .
Во други земји, ние брод од страна на Ali Express Стандард Превозот, Кина Пост Регистрирани Воздух Mail, Сингапур Пост, EMS, e-EMS, итн.
Ако не сте задоволни со вашата нарачка, ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас на ПРВО место.
Ве молиме љубезно ни остави 5-Ѕвезда позитивни повратни информации доколку не сте задоволни со нашите производи!
Ако за некои причини, не сте задоволни со нашите производи или услуги, ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас на ПРВО место. Тоа обично трае 7-15 дена. Ние може да се печати секоја шема или буква што ја сакате на маици.

Клучни карактеристики

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Пол:
Мажи
Шаблон Тип:
Карактер
Јака:
О Деколте
Маскирани:
No
Материјал:
Памук
Продажба со Pack:
No
Sleeve Должина(cm):
Краток
Бренд Име:
YOYLAP
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Sleeve Стил:
Нормално
Стил:
Повик
боја:
Бела, Црна, Сина,Морнарица, Сива, Зелена,Јаглерод, Виолетова,Црвена, Жолта
Карактер:
100% Органски Памук ,3D Дигитален Печатење
Модел:
Годишно ниво Играчка на Армијата Мажите

Слични производи во категоријата