• Неодамнешно
  • -38 %
Тајланд Розова Слон Врвот Маици Симпатична Графика Бренд За Облека, Чиста Памучна Модата На Животните Т Риза За Студентски Смешни

Тајланд Розова Слон Врвот Маици Симпатична Графика Бренд За Облека, Чиста Памучна Модата На Животните Т Риза За Студентски Смешни

DEN 583.00
DEN 940.80

Количината на стоката
Това е достапна


Во други земји, ние брод од страна на Ali Express Стандард Превозот, Кина Пост Регистрирани Воздух Mail, Сингапур Пост, EMS, e-EMS, итн. ние може да обезбеди производот слики за вас.
Ве молиме љубезно ни остави 5-Ѕвезда позитивни повратни информации доколку не сте задоволни со нашите производи!
Ако за некои причини, не сте задоволни со нашите производи или услуги, ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас на ПРВО место. Толку повеќе ќе ви ги купите, повеќе ќе се спаси. Ние не ќе ја напушти нашата информации во пратката за капка превозот наредби. Ние ќе брод вашата предмети во рок од 5 дена (освен празници), ние секогаш ќе се обиде да ја испрати својата цел, што е можно поскоро. Тоа обично трае 7-15 дена.
Ако сакате да се вратите на вашата предмети, ве молиме да се осигура дека предметите ќе се врати во добра состојба, со оригинално пакување.Добредојдовте на нашата продавница.
Вашето задоволство е она што ние се стремиме.
Во Европа, Среден Исток, Океанија, тоа обично трае 10-30 работни дена. Ние може да се печати секоја шема или буква што ја сакате на маици.
За објектот во текот 2 KG, ние брод од страна на EMS, e-EMS, UPS-от, Fedex, Aramex, DPEX, Ali Express Премиум Превозот, итн.
Ако не сте задоволни со вашата нарачка, ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас на ПРВО место. Во САД, ние брод од страна на e-Пакет за објектот помалку од 2 KG. Ние го поздравуваме уметници да го понуди моделот за нас и да добијат пари од продажбата.
Ние ќе испрати замена или рефундирање откако објект се примени. Ве молиме да проверите на нашата големина на табелата внимателно пред да нарачате.
Овие се најдобрите испорака компании Aliexpress соработува со. Нашите маици се изработени од 100% памук со квалитет загарантирана. Продавница Промоција : Сега купуваат 2 парчиња маици, ќе добиете $1 попуст. Сите парцели имаат следење на броеви, ние ќе испратиме следење на информации за вас, како е можно вашата нарачка е испратена.
Време На Испорака :
Во Азија и Северна Америка, тоа обично трае 3-15 работни дена. за објектот помалку од 2 KG. Answer : ___________________________ Note : Нашата т-маица големина е Азија Големина.

Клучни карактеристики

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Пол:
Мажи
Јака:
О Деколте
Маскирани:
No
Материјал:
Памук
Продажба со Pack:
No
Sleeve Должина(cm):
Краток
Бренд Име:
YOYLAP
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Sleeve Стил:
Нормално
Стил:
Повик
Шаблон Тип:
Животните
боја:
Бела, Црна, Сина,Морнарица, Сива, Зелена,Јаглерод, Виолетова,Црвена, Жолта
Карактер:
100% Органски Памук ,3D Дигитален Печатење
Модел:
Годишно ниво Розова Слон

Слични производи во категоријата