• Неодамнешно
  • -39 %
Трговија На Големо Mens Цртан Филм Т Кошула Голема Големина Бела Црна Тетоважа Лигњи Редовни Т-Маица Чист Памук О-Вратот Никогаш Не Исчезнат Графички Tees

Трговија На Големо Mens Цртан Филм Т Кошула Голема Големина Бела Црна Тетоважа Лигњи Редовни Т-Маица Чист Памук О-Вратот Никогаш

DEN 574.00
DEN 940.80

Количината на стоката
Това е достапна

Ние може да се печати секоја шема или буква што ја сакате на маици.
Во Јужна Америка и Африка, тоа обично се потребни 30-60 работни дена. за објектот помалку од 2 KG. Ние не ќе ја напушти нашата информации во пратката за капка превозот наредби.
Време На Испорака :
Во Азија и Северна Америка, тоа обично трае 3-15 работни дена.
Во Европа, Среден Исток, Океанија, тоа обично трае 10-30 работни дена.
Вашето задоволство е она што ние се стремиме.
Во други земји, ние брод од страна на Ali Express Стандард Превозот, Кина Пост Регистрирани Воздух Mail, Сингапур Пост, EMS, e-EMS, итн.Добредојдовте на нашата продавница.
Ако сакате да се вратите на вашата предмети, ве молиме да се осигура дека предметите ќе се врати во добра состојба, со оригинално пакување.
Било која се користи, се мијат, извалкан, оштетени предмети кои не се прифатливи. Ние го поздравуваме уметници да го понуди моделот за нас и да добијат пари од продажбата. Продавница Промоција : Сега купуваат 2 парчиња маици, ќе добиете $1 попуст. Во САД, ние брод од страна на e-Пакет за објектот помалку од 2 KG. Сите парцели имаат следење на броеви, ние ќе испратиме следење на информации за вас, како е можно вашата нарачка е испратена.
Ако не сте задоволни со вашата нарачка, ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас на ПРВО место.
За објектот во текот 2 KG, ние брод од страна на EMS, e-EMS, UPS-от, Fedex, Aramex, DPEX, Ali Express Премиум Превозот, итн. Ве молиме да проверите на нашата големина на табелата внимателно пред да нарачате. ние може да обезбеди производот слики за вас. Толку повеќе ќе ви ги купите, повеќе ќе се спаси.
Ние ќе испрати замена или рефундирање откако објект се примени. Ние ќе брод вашата предмети во рок од 5 дена (освен празници), ние секогаш ќе се обиде да ја испрати својата цел, што е можно поскоро. Тоа обично трае 7-15 дена. Ние поддршка на мало, трговија на големо и пад на превозот .
Ве молиме љубезно ни остави 5-Ѕвезда позитивни повратни информации доколку не сте задоволни со нашите производи!
Ако за некои причини, не сте задоволни со нашите производи или услуги, ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас на ПРВО место.

Клучни карактеристики

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Пол:
Мажи
Јака:
О Деколте
Шаблон Тип:
Цртан филм
Маскирани:
No
Материјал:
Памук
Продажба со Pack:
No
Sleeve Должина(cm):
Краток
Бренд Име:
YOYLAP
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Sleeve Стил:
Нормално
Стил:
Повик
боја:
Бела, Црна, Сина,Морнарица, Сива, Зелена,Јаглерод, Виолетова,Црвена, Жолта
Карактер:
100% Органски Памук ,3D Дигитален Печатење
Модел:
Годишно ниво Тетоважа Лигњи

Слични производи во категоријата