• Неодамнешно
  • -0 %
RIP ПОЛ ВОКЕР, T-SHIRT - Брзо 1973 - 2013 и на Брајан Бесни Тркач

RIP ПОЛ ВОКЕР, T-SHIRT - Брзо 1973 - 2013 и на Брајан Бесни Тркач

DEN 609.00
DEN 609.12

Количината на стоката
Това е достапна


Клучни карактеристики

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Пол:
Мажи
Јака:
О Деколте
Sleeve Стил:
Редовни
Маскирани:
No
Материјал:
Памук
Продажба со Pack:
No
Sleeve Должина(cm):
Краток
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Шаблон Тип:
Печати
Стил:
Повик

Слични производи во категоријата