• Неодамнешно
БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ мода пати со долги ракави нова комбинација стојат Т-маица ВО ПАРК

БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ мода пати со долги ракави нова комбинација стојат Т-маица ВО ПАРК

DEN 3355.20

Количината на стоката
Това е достапна

Тоа е trackable од вашата земја поштата веб-сајт Или Кина ЕМС веб-сајт. Ве молиме додадете друга 5-10 дена задоцнување.
П : Колку чини да брод на мојата земја?
A : Пакет помалку од 2 Kg ќе биде испорачуван Кина Пост Воздухопловната која е бесплатна испорака до 26 земји како следниве : сад; Обединето Кралство; Австралија; Бразил; Канада; Италија; Турција; Шпанија; Малезија; Франција; Русија; Шведска; Нов Зеланд; Норвешка; Швајцарија; Јапонија; Тајланд; Ирска; Израел; Белгија; Полска; Јужна Кореја; Австрија; Германија; Данска; Сингапур.
Најголемата предност е да се пробие на ограничување на големината го издржат сила, постојана светлина навремено,
Без разлика дали ќе патува или обично, не се мачи.
П : дали постои следење на Број за мојот објект?
A : Да, ние брод секој ред со нивниот Следење на Број, и можете да го видите на пратката staus на соодветниот веб-сајт.
Начин На Плаќање
Прифаќаме само Зачувам,Кредитна картичка,Western Union.
Ве молиме да ја плати во рок од 7 дена од денот на нарачката. Вашето задоволство е важно за нас и ние го цениме вашиот бизнис.
Експедитивни Услуги е Кина пост ЕМС DHL
Ние брод понеделник – сабота со исклучок на празници.
Се Враќа Рок
Во случај да сте го добиле дефект на објектот, потрошувачот има до 7 дена од денот на приемот на барањето за враќање или замена за нова.
Лицето кое го сака, го сака тоа "е, исто така, idle" нема строги правила на облекување, кој е да се биде во можност да одат на вечера, на елегантен фустан — во високо-ниво на социјални прилики,
Кога луѓето се исполнат, тоа ќе биде голема воздишка, о, имате три убави огради од куќата!
Неограничено проширување на поклопецот е на три куќа етикета, највисок степен на признавање на класичните елементи на модата!!! Јас
ГОЛЕМИНА:ДОЛЖИНА ОД 60-63 CM,BUST140 CM,SLEEVE55 CM. Ве молиме да ги прочитате сите опис предвидено како водич пред да конкурираат.
Најчесто поставувани ПРАШАЊА :
П : Како можам да се плати за мојата купување?
A : ние прифаќа следниве начини на плаќање : cridet картичка; moneybooker;Т/T;western union.
добредојдовте во продавница
Конкурентна Цена, Прв Клиент
Можете да се меша сите , боја, големина и така натаму.

Клучни карактеристики

Големина:
One Size
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Пол:
Жените
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Број На Модел На:
слободни
Ткаенина Тип:
Chiffon
Стил:
High Street
Материјал:
Полиестер
Шаблон Тип:
Крпеница
Sleeve Стил:
Редовни
Бренд Име:
СИНА ПАТИ
Декорација:
Возбудува
Јака:
Стенд
Облека Должина:
Редовни
Боја Стил:
Природна Боја
Стил:
Моден

Слични производи во категоријата