• Неодамнешно
  • -0 %
2018 Лето Топла Продажба Мажите Т-маица руската 7.62 X 54 Mosin Nagant Муниција Може да Т кошула Прашка Акции M44 M91/30 бајонет

2018 Лето Топла Продажба Мажите Т-маица руската 7.62 X 54 Mosin Nagant Муниција Може да Т кошула Прашка Акции M44 M91/30 бајонет

DEN 609.00
DEN 609.12

Количината на стоката
Това е достапна


Клучни карактеристики

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL
Sleeve Должина(cm):
Краток
Стил:
Повик
Материјал:
Памук
Јака:
О Деколте
Sleeve Стил:
Редовни
Шаблон Тип:
Печати
Маскирани:
No
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Продажба со Pack:
No
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Пол:
Мажи

Слични производи во категоријата