• Неодамнешно
  • -5 %
Плус големина 10XL 8XL 6XL 5XL 2018 Нова Мода На Mens Тенок Одговара Долг Ракав Маици Стилски Луксузни V Деколте, Памук Т Кошула Блузи

Плус големина 10XL 8XL 6XL 5XL 2018 Нова Мода На Mens Тенок Одговара Долг Ракав Маици Стилски Луксузни V Деколте, Памук Т Кошула

DEN 2006.00
DEN 2112.00

Количината на стоката
Това е достапна


Клучни карактеристики

Големина:
XXL, XXXL, 4XL, 5XL, 6XL, 7XL
Бренд Име:
HEFUOU
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Стил:
Повик
Материјал:
Памук,Lycra,Микрофибер
Јака:
V Деколте
Sleeve Стил:
Конвенционалните
Шаблон Тип:
Печати
Маскирани:
No
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Продажба со Pack:
No
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Пол:
Мажи
Тип На Објект:
Блузи
Пол:
Мажи
ID:
МЛС-V2629

Слични производи во категоријата