• Неодамнешно
  • -41 %
Евангелието Музика Белешки Кратко Sleeve Tee Кошули Круг Јака Момчиња Т Кошула Со Печатење на 3d Испечатени Мажите Сопствени Направени Т Кошули

Евангелието Музика Белешки Кратко Sleeve Tee Кошули Круг Јака Момчиња Т Кошула Со Печатење на 3d Испечатени Мажите Сопствени

DEN 623.00
DEN 1056.00

Количината на стоката
Това е достапна


Информација За Производот :
Добредојдовте на нашата онлајн продавница!!! Ве молиме да обрнете внимание за да ги следниве информации пред да шопинг!!!
Ве молиме изберете ја вашата големина база на табелата подолу :

Клучни карактеристики

Големина:
XS, S, M, L, XL, XXL, XXXL
Бренд Име:
MEIL
Стил:
Моден
Sleeve Должина(cm):
Краток
Материјал:
Памук
Јака:
О Деколте
Sleeve Стил:
Редовни
Шаблон Тип:
Plaid
Маскирани:
No
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Пол:
Мажи
Шаблон Тип:
Печати
Бесплатен превозот :
100% Памук Т Кошули
Сезоната:
Пролет лето Есен
Големина:
XS S M L XL XXL XXXL
Обичај:
на располагање
Одговараат на:
Мажи Жени Деца
Перење Тип:
За перење Со Рачно и Машинско
Функција:
Анти-Навремено,Дише,Смешни,Кул,Удобно
боја:
Црвена,Црна,Сива,Виолетова,Кралска Сина,Бела,Жолта,Морнарица

Слични производи во категоријата