• Неодамнешно
смешни мажите т кошула Никој не Треба AR 15 Сомнение мажите врвот tees година нови лето памук со висок квалитет raglan tee мода t-shirt

смешни мажите т кошула Никој не Треба AR 15 Сомнение мажите врвот tees година нови лето памук со висок квалитет raglan

DEN 440.64

Количината на стоката
Това е достапна


ЗАБЕЛЕШКА : ве молиме овозможи 1-3cm се разликува поради прирачник за мерење

Клучни карактеристики

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Бренд Име:
HAMPSON LANQE
Стил:
Streetwear
Sleeve Должина(cm):
Краток
Материјал:
Памук
Јака:
О Деколте
Sleeve Стил:
Raglan Ракав
Шаблон Тип:
Писмо
Маскирани:
No
Ткаенина Тип:
Плетени
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Пол:
Мажи

Слични производи во категоријата