• Неодамнешно
Одржување заварување биро читање лупа со led светилка 10 X пати usb интерфејс лупа Дијагностички алатки

Одржување заварување биро читање лупа со led светилка 10 X пати usb интерфејс лупа Дијагностички алатки

DEN 3216.00

Количината на стоката
Това е достапна


Зголемување; 10 пати. Леќа материјал; стакло. Леќа дијаметар; 125mm. Со 36 бела LED светилка монистра светлина, температура на бојата 6000-6500 K. 5 VUSB power plug, осветлувањето може да се прилагоди. Со 100-250 V излез 5 V универзален адаптер, средината метал цевка должина 260mm. Може да се прилагоди агол. Основата е 180 * 280mm метал маса,

Клучни карактеристики

Бренд Име:
AIBOULLY
Стил:
Стои Стил
Број На Модел На:
0000000
Материјал:
Стакло
Со Светлина Или Не:
Yes
Големина:
0000000

Слични производи во категоријата