• Неодамнешно
  • -19 %
2017 НОВИ Мини LED УВ Светлина Jeweler Џеб Loupe лупа Микроскоп 60X APR06_17

2017 НОВИ Мини LED УВ Светлина Jeweler Џеб Loupe лупа Микроскоп 60X APR06_17

DEN 105.00
DEN 129.12

Количината на стоката
Това е достапна

100% сосема нов и висок квалитет на Боја : Бела Димензии (L x H x Кол.) : 40 x 40 x 20mm/1.6" x 1.6" x 0.8"(прибл.) Џеб Големина, Пари детектор функција Материјал : ABS Добро за идентификување на мали знаци на накит, види одлуки индустрија, специјално за инспекција. 60x зголемување Со интегриран LED светло, на оваа loupe обезбедува екстра јасност и видливост во услови на слаба светлина Батерии : 3 x LR1130 (не се вклучени) Забелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме за вашето разбирање.

Клучни карактеристики

Големина:
40 x 40 x 20mm/1.6 x 1.6 x 0.8(approx.)
Број На Модел На:
37139_17
Бренд Име:
KTJ
Со Светлина Или Не:
Yes
Стил:
Рачни
боја:
Бела
Материјал:
ABS
Зголемување:
60x
Батерии:
3 x LR1130(не се вклучени)

Слични производи во категоријата