• Неодамнешно
  • -17 %
Глава Зголемувачот Зголемена Очила Loupe лупа Со Светлина Поправка Зголемувачот LED Светло 4PC Очила Loupe Оптичка Леќа

Глава Зголемувачот Зголемена Очила Loupe лупа Со Светлина Поправка Зголемувачот LED Светло 4PC Очила Loupe Оптичка Леќа

DEN 407.00
DEN 490.08

Количината на стоката
Това е достапна


10 X ЗАПАЛЕНИ лупа СЛУШАЛКИ на ГЛАВАТА ЗГОЛЕМУВАЧОТ Опис :
1. Со монтажни извор на светлина кутија, која е лесно да се извади
2. Аголот на lamplight исто така, може да се прилагоди слободно
3. Објективот собрание делови се додаваат два; вие исто така може да се преклопуваат забавува леќи.
4. Можете исто така да го користите овој производ, дури и ако носите очила
5. Се бира вредноста headband согласност за удобно да одговара на повеќето глава големини
6. Постојат две паралелни леќа собрание делови, и вие исто така може да се преклопуваат забавува леќи за добивање на highter зголемена повеќе.
7. 2 Светла LED Сијалица да се расветли Гледање Поле
8. Тоа може да бидат доста лесно да се користи под следниве услови : да Работат или да го прочитате во слабо или темно место; Интересна работа како што резба, занаетчиски и шиење. Соберете или поправка мали фитинг; Проверка на готовиот производ .
Спецификации :
1. Материјал на леќа : Акрилна смола(податоците се Обработени од страна попуштат-доказ цврсти слој)
2. Главните Материјали : ABS смола, ПП смола
3. Фиксен објектив зголемувачот : 4 X-89 x 29 mm(L x W)
4. Флип леќа зголемувачот : 4 X-89 x 29 mm(L x W)
5. Круг Едно око зголемувачот : 5 X -29 mm(диа)
6. Моќта од страна на : 2 x AAA батерии (Не се вклучени)
7. Боја : Црна
8. Големина : 25 x 19.8 x 6.5 см (L x W x H)
9. Прилагодливи периметар на headband : 21.26-27.17 инчен/54-69cm
Пакет се вклучени :
1 x Нови 10 X запалени лупа слушалки на главата зголемувачот

Клучни карактеристики

Извор На Светлина:
led светло
Бренд Име:
dutoofree
Број На Модел На:
REDTDFDG
Материјал:
Пластични
Стил:
Облечен Во Стилот
Со Светлина Или Не:
Yes
Тип На Објект:
Накит Алатки & Опрема
Место на Потекло:
Кина (Копно)
боја:
Црна
тип 1:
eyewear зголемувачот
тип 2:
глава зголемувачот зголемена очила loupe
тип 3:
лупа
Тип 4:
зголемувачот читање зголемување
Тип 5:
зголемувачот глава
Тип 6:
очила зголемувачот
Големина:
GLASS HEADSET

Слични производи во категоријата