• Неодамнешно
  • -5 %
Нови Hotsale Промоција 0837L DC 12V 8W Отворена Рамка Тип Електромагнетниот за Електрично Заклучување на Вратата

Нови Hotsale Промоција 0837L DC 12V 8W Отворена Рамка Тип Електромагнетниот за Електрично Заклучување на Вратата

DEN 284.00
DEN 298.56

Количината на стоката
Това е достапна

Ние само брод да се потврди цел адреса,Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот превозот адреса. Ве молиме, напишете точно ПОШТЕНСКИ КОД.Рускиот гостин МОРА да го НАПИШЕТЕ целото ИМЕ и презиме за да примите пакет,ви Благодариме! Дизајниран со отворен рамка тип и планината одбор, висока моќност.
Лесно да се инсталира за електрично заклучување на вратата или други автоматско заклучување на вратата системи со монтажа одбор.

Клучни карактеристики

Бренд Име:
TD
Обликот:
блок
Број На Модел На:
SZ-NFLC-G008917
Композитни:
ретки земјата магнет
Тип:
Други

Слични производи во категоријата