• Неодамнешно
трговија на големо 50pcs диск 10x3mm N50 ретки земјата постојана индустриски силна neodymium магнет NdFeB магнети Бесплатен превозот

трговија на големо 50pcs диск 10x3mm N50 ретки земјата постојана индустриски силна neodymium магнет NdFeB магнети Бесплатен

DEN 520.80

Количината на стоката
Това е достапна

Ние се обидуваме се потрудиме да се даде јасен, искрени, и комплетен опис на нашите производи и на нивните услови. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. За било какви информации ве молиме контактирајте со нас во секое време. : 7-15 работни дена Канада,Австралија,Нов Зеланд,Главни Земји на Европската Унија : 7-20 дена Aisa Земји : 15-35 Работни дена, од Други земји : не повеќе од 45 работни дена. Ние се задржи повеќе од еден милион парчиња магнети во различни големини во парк. Ви благодариме. За нас Ние сме професионални магнетен материјал производител и снабдувач во кина.) Ве молиме не двоумете се да контактирате со нас ако било прашање/проблем. Објектот ќе биде предаден во рок од 1-2 ДЕНА по приемот расчисти исплата. Повеќето наредби може да се организира во рок од 24 часа.10мм Дебелина 3мм Материјал : Nd-Fe-Б магнети Одделение : N50 БР : 14000-14500 ГАУС BHmax : 48-51 MGOEe Max Температурата на работа : 80 целзиусови степени степен / 176 Целзиусови степен Позлата : Никел+Бакар+Никел тројно слој позлатен
Shippment ем ќе биде испорачуван КИНА ПОСТ ВОЗДУХ MAIL со СЛЕДЕЊЕ Бр. Ние секогаш сме подготвени да ви помогне ако имате прашања или наидете на некој проблем, но ако поради некоја причина не сте задоволни со производот или услугата, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас.Ние ќе ви одговори ПОБРЗО. Ние ќе работиме со вас за да ги реши сите прашања. Иако купувачот ќе треба да го плати превозот цена. Прилагодувањето е прифатена,но тоа ќе ве чини повеќе за помала количина. Русија,Бразил : 15-45 работни дена, U. (не се вклучени викенди,празници и сл. Ако објектот е во истата состојба како кога доби целосна наплата на продава цената ќе биде дадена. Returne Ако за она што некогаш причина ќе примите некој објект, не на вашето задоволство во рок од 15 дена од добивањето на објектот, ве молиме контактирајте со нас и да се врати на објектот.10x3 N50 50pcs Облик : Диск Големина : Кол. Исто така, ние сме професионални онлајн продавач во кина. Речиси сто илјади пакети беше донесено во последните 4 години во Кина. Тоа е многу важно за нас дека ќе има Позитивно & 5 Ѕвезда Трансакција со нас.

Клучни карактеристики

Бренд Име:
SUPERMAGNET
Композитни:
NdFeB Магнет
Тип:
Постојано
Број На Модел На:
10X3mm
Обликот:
Круг

Слични производи во категоријата