• Неодамнешно
  • -7 %
Запечатени Картичка во Рамка Магија Трикови Волшебник Предвидување Magie Блиску До Илузија Трик Проп Комедија Избран Картичка се Појавува Во Рамка

Запечатени Картичка во Рамка Магија Трикови Волшебник Предвидување Magie Блиску До Илузија Трик Проп Комедија Избран Картичка

DEN 384.00
DEN 412.32

Количината на стоката
Това е достапна

Точка Име
Запечатени Картичка во Рамка Демо
Discription
Празна рамка е прикажан и картичка е избран.
Избраниот картичка е оној истиот во рамките!
Волшебник може исто така да поставите предвидување картичка во рамката и го прашува гледачот да изберете било една картичка во палубата.Кога волшебник покажува картичка во рамка,сепак,
тоа не е исто..Потоа волшебник користи својата моќ и магија тресе рамка повторно.
WOW,на картичката во рамка се врти да биде иста картичка што на гледачот избира!
ЗАБЕЛЕШКА : На картичка во рамка може да се разликуваат од Уметноста што е Прикажано.
Рамка и предавање на видеото се вклучени .На палубата не е вклучено и не треба да се подготви со себе.
Настава
оставете ја вашата e-mail адреса за да се добие онлајн даунлоадирање на видео
За купувачот Читање :

Клучни карактеристики

Карактеристики:
Почетник,Улица,Магионичари,Лесно Да Се Направи,Фаза,Исчезнуваат,Професионални
Предупредување:
no
Пол:
Унисекс
Перформанси Форма:
Close-up Магија
Бренд Име:
doo-wops
Материјал:
Хартија
Тип:
картичка
Е Инструкции Се Вклучени:
Yes
Возраст Опсег:
Grownups
Број На Модел На:
IN
Големина:
One Size
Настава:
онлајн даунлоадирање на видео

Слични производи во категоријата