• Неодамнешно
  • -30 %
Домашно Милениче Мачка Играчки Еден Слој Литургија Пролет Глувци Луда Забава Диск Мултифункционален Диск Игра Активност Пад На Превозот

Домашно Милениче Мачка Играчки Еден Слој Литургија Пролет Глувци Луда Забава Диск Мултифункционален Диск Игра Активност Пад На

DEN 444.00
DEN 634.56

Количината на стоката
Това е достапна

Почитувани купувачи, Нашата продавница отвори На 1 Март 2018, ние сме подготвени 96pcs ЕУ Приклучоци како подарок. Оригиналната цена е $ 1.38. Секоја нарачка над $ 5 ,ќе биде дадена слободно, прв дојден, прв услужен . добредојдовте. Alllehappy Продавница 2018.3.1 Почитувани Freind, Овој производ е кревка, со цел да се избегне фрагментирање на пакетот во транзит, ние задебелена на пакувањето, па тежина ќе се зголеми, трошоците за превозот се зголеми, се надевам дека може да се разбере 4 Colos Мачка обука играчки Еден слој Забавен Плоча Глувчето Пролет Мачка Играчки Мачка Плочата Милениче Интерактивна Играчки Мачка Материјали Опис Вашата мачка нема да бидат осамени дома сам,дури и не ги уништи вашиот дом. Вклучува тркалање на топката, мултифункционални смешно диск. Карактеристики : Тип : Глувчето Пролет Мачка Играчка Материјал : ПП Големина : за 24.5 cm *24.5 cm * 7cm Известување : Поради различни следи и светлосен ефект,вистинската боја можеби мало различни од сликата боја. Ве молиме овозможи 2-3cm се разликува поради прирачник за мерење . Пакет Содржина 1pcs Глувчето Пролет Мачка Играчка на Производот Покажува

Клучни карактеристики

Големина:
M
Тип:
Мачки
Материјал:
Пластични
Бренд Име:
Alllehappy
Играчки Тип:
Интелектуална Игра Диск Милениче Играчка
SKU:
DY1003
Мало Пакет:
No
Тежина:
180G
Трговија на големо:
Поддршка
Пад на превозот:
Поддршка
боја:
4
Материјал:
Пластични
Име на производ:
Глувчето Пролет Мачка Играчка
Пакет Содржина:
1pcs Еден слој Литургија Пролет Глувци Луда Забава Диск
Функција:
мултифункционален смешно диск

Слични производи во категоријата