• Неодамнешно
  • -24 %
Meerosee Современа Кристал Лустерот Осветлување Тела Креативни Lustres Виси суспензија Светлина Јадење соба Дневна соба Светилка

Meerosee Современа Кристал Лустерот Осветлување Тела Креативни Lustres Виси суспензија Светлина Јадење соба Дневна соба Светилка

DEN 33951.00
DEN 44672.16

Количината на стоката
Това е достапна


Meerosee Современа Кристал Лустерот Осветлување Тела Креативни Lustres Виси суспензија Светлина Јадење соба Дневна соба Светилка Категорија : Лустери Стил : Кристал, Contemporery Бренд : Meerosee Модел No : MD86286 Материјал : K9 Стакло, Метал Големина : Appr D600mm H550mm Големина : Appr D800mm H550mm Големина : Appr D1000mm H550mm Сијалица : блескаво Сијалица База : E14/12 Сијалица Вклучени или Не : нема Соодветен Напон : 110 V-240 V Боја : Кристално Јасно, Златен Метал Инсталација Тип : Лустерот Основните Собранието е потребно. Упатството е вклучена. Гаранција : 3 години

Клучни карактеристики

Абажур Боја:
D600, D800, D1000
Тип На Објект:
Лустери
Е Светилки Вклучени:
Yes
Карактеристики:
Современите Лустерот Светлина Тела
Тип На Прекинувач:
Knob префрлате
Гаранција:
3 Години
сертификација:
CCC,CE
Извор На Светлина:
Блескаво Светилки
База Тип:
E14
Сенка Ветер:
Надолу
Тело Материјал:
Кристално
Сенка Тип:
Shadeless
Инсталација Тип:
Semiflush Планината
Стил:
Современа
Бренд Име:
MEELIGHTING
Број На Модел На:
MD86286
Заврши:
Никој
Е dimmable:
No
Извор На Енергија:
AC
Напон:
110-240V

Слични производи во категоријата