• Неодамнешно
  • -20 %
SINAIRSOFT Елемент Максимална Брзина Долго Airsoft Верзија 2 Менувачот AEG Мотор за Airsoft М16. М4 MP5 G3 P90-апарат AEG Моторни G&G И JG Dboys

SINAIRSOFT Елемент Максимална Брзина Долго Airsoft Верзија 2 Менувачот AEG Мотор за Airsoft М16. М4 MP5 G3 P90-апарат AEG Моторни

DEN 1776.00
DEN 2220.00

Количината на стоката
Това е достапна


Елемент Сопствени моторни песни до вашиот Airsoft AEG со ниска цена & перформанси
МАКС БРЗИНА на МОТОР донесе вашиот AEG на следното ниво
(Забелешка : Авто-собранието е потребно, консултирајте се со експертиза ако е потребно)
Претпазливост за Високо Магнетизам
Максимална Брзина тип
Се замени за М16./M4/MP5/G3/P90-апарат AEG Мотор

Клучни карактеристики

Број На Модел На:
МАКС БРЗИНА НА МОТОР
Бренд Име:
SINAIRSOFT
Место на Потекло:
Кина (Копно)

Слични производи во категоријата