• Неодамнешно
  • -27 %
CQB Воена Тактичка Борба Спасување за опремата Должност Појас Црни Мажи Тактички Појас Отворено Мултифункционален Платно Појас Отворено

CQB Воена Тактичка Борба Спасување за опремата Должност Појас Црни Мажи Тактички Појас Отворено Мултифункционален Платно Појас

DEN 226.00
DEN 309.60

Количината на стоката
Това е достапна


Ако Ви се Допаѓа Овој Објект,ве Молиме Да Го Додадете во Вашите "Wish List",Доколку Ви се Допаѓа Нашата Продавница,ве Молиме Да Го Додадете во Вашите "Продавница Листа"Ние Обезбеди Голема Цел од Голем Попуст ,Ако Имате Било какви прашања,ве Молиме Контактирајте со Нас ви Благодарам многу!!! Отворено Најлон Тактички Појас Мажите CQB Воени Борбени Должност Спасување за опремата Појас Карактеристики : Производ : Воена Појас Боја : Црна, Зелена и Кал Објект Тежина : 200g Димензии : 4cm (ширина) X 128cm (должина) Прилагодливи lenght : 30-100 CM Материјал : Висок квалитет Најлон материјал Оваа Должност Појас е совршен за да се носат со Областа BDU, вест или отворено облека Тоа може да се користи како стандарден појас кога се носи на панталони, додека како напад појас кога на тактички вест. Триаголник кука на предниот дел за прикачување на додатоци На половината е прилагодлив Пакет Содржина : 1x Тактички CQB Воени Борбени Појас

Клучни карактеристики

боја:
Amry Зелена, Каки, Црна
Бренд Име:
ВИСТИНСКА АВАНТУРА
Број На Модел На:
Појаси

Слични производи во категоријата