• Неодамнешно
  • -5 %
TriRock 15 Должина NSR Слободно Плови Handguard Железнички Планината Едно парче Железнички Keymod Систем Ultralught AR-15/ М16. / M4

TriRock 15 Должина NSR Слободно Плови Handguard Железнички Планината Едно парче Железнички Keymod Систем Ultralught AR-15/ М16.

DEN 2234.00
DEN 2351.52

Количината на стоката
Това е достапна


Опис :
Модел бр . : NSR-15 Црвена
Материјал : T6 6061 Алуминиум
Боја : Кинески Црвен ( малку differnece е прифатлив поради различни screen монитор )
Должина : 15 Инчи / 382 mm
Барел Орев Избор : Челик Барел Орев / Алуминиум Барел Нут
Барел Орев Тема спец . : 1-1 / 4-18 unc завршетоци со
Барел Орев Внатре Дијаметар : 1.02 " (26 mm)
Барел Орев надворешен Дијаметар : 1.35 " (34.4 mm)
Клучни Мо Handguard Железнички Систем
Пакет се вклучени :
Една 15 " Копче Мо Handgaurd + Барел Nut + Ален Клуч + Shims + Завртки

Клучни карактеристики

боја:
Алуминиум Барел Орев, Челик Барел Нут
Број На Модел На:
NSR-15 Црвена

Слични производи во категоријата