• Неодамнешно
SINAIRSOFT Молчи Клипот Главата за Airsoft AEG Верзија 2/3 Вер.2/3 AK47 AK74 АВГУСТ М4 М16. MP5 G3 M249 Менувачи лов додатоци

SINAIRSOFT Молчи Клипот Главата за Airsoft AEG Верзија 2/3 Вер.2/3 AK47 AK74 АВГУСТ М4 М16. MP5 G3 M249 Менувачи лов додатоци

DEN 527.52

Количината на стоката
Това е достапна


Суштински дел за надградба на вашиот апарат AEG НА браник-гума е инсталиран во клипот главата на овој сет Понуди крајната noiselessness и да ја задржите од откриен за време на skirmish Топката Имајќи Клипот Главата апсорбира најголем дел од напнатост, од изворот На брзо главата движење понудат постојана муцката velocit

Клучни карактеристики

Број На Модел На:
aeg менувачот
Бренд Име:
SINAIRSOFT
is_customized:
Yes

Слични производи во категоријата