• Неодамнешно
  • -49 %
Highlander BDU Панталони/ Mardrake Ripstop Полицијата Борба Панталони / Популарна Војска Ripstop Панталони Highlander

Highlander BDU Панталони/ Mardrake Ripstop Полицијата Борба Панталони / Популарна Војска Ripstop Панталони Highlander

DEN 2060.00
DEN 4038.72

Количината на стоката
Това е достапна


Highlander BDU панталони/ Mardrake ripstop полицијата борба панталони / Популарна Војска Ripstop Панталони Highlander
Карактеристики :
1. Памук-Мешавина
2. 65/35 Polyster Памук Rip-Стоп
3. Направени за Воени спецификација
1.Памук-Мешавина
2.65/35 Најлон Памук Rip-Стоп
3.Направени за Воени спецификација
4.Џеб Дизајн
5.факултативна боја : Mandrake Highlander Typhon Планина Номад
Плаќање
Враќање
1.За неисправни или погрешно објекти примени : Купувачи мора да го пријави на Продавачот во рок од 7 дена по примена на стоки. За неисправни објект, Купувачи мора да испрати со е-маил на фотографии укажува на површина и состојба на дефекти. По признавањето од страна на Продавачот, објектот мора да се врати во рок од 7 дена од него. Вистински поштарина за враќање, како и трошоците за повторно испраќање на замена на објектот ќе се на товар на Продавачот.
2.За размена на големини : Ние може да прифати размена на големини кои се предмет на нашата берза за достапноста. Доколку бидат прифатени, Купувачите мора да се вратат на објектот на своите трошоци
3.Нема размена или се враќа ќе бидат прифатени за која било причина, освен горенаведените
испорака
1.Ве молиме пополнете вашата адреса за испорака со контакт телефонски број,особено Русија купувачот,ве молиме потврдете го вашето име и презиме.
2.Време на испорака : превозот време за време на Сезона ќе биде подолго од usua
Случај&Feedbalck
1.Ние сме посветени на вашиот 100% задоволството на клиентите.
2. Никакви проблеми,ве молиме не двоумете се да не контактирате во прв пат пред да се ОТВОРИ СЛУЧАЈ напушти или Неутрални / Негативни Повратни информации, со помалку од 4 ѕвезди оценка, ние секогаш се обидуваме се потрудиме да се реши тоа за вас!

Клучни карактеристики

Големина:
M, L, XL, XXL
Бренд Име:
ВОЛКОТ НЕПРИЈАТЕЛОТ
Пол:
Мажи
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Материјал:
Полиестер,Најлон
Употреба:
Воена Фанови Колекција Војна-игра
Затворање Тип:
Патент Летаат
Боја:
Kryptek Маскирна

Слични производи во категоријата