• Неодамнешно
ОДЛИЧНА ЕЛИТА SPANKER Водоотпорен Воена Тактичка Ранец Лов Додатоци Спортска Торба Molle Тактички Торбичка Лов Торба

ОДЛИЧНА ЕЛИТА SPANKER Водоотпорен Воена Тактичка Ранец Лов Додатоци Спортска Торба Molle Тактички Торбичка Лов Торба

DEN 2334.72

Количината на стоката
Това е достапнаМожеби нашата цена не е најниска,но ние секогаш ги задржи за производство на високо квалитет гарантиран продукции. Ние се слика со вистинскиот производ за вас референца како што е подолу,ве молиме да се придржуваат на вистински производ во случај на суптилен боја разликата помеѓу сликите и вистински производ или било грешка. Ferture : Еден е ранец од, друга е во прилог на MOLLE тактички вест кесите се патентите затворени и лесно да се отвораат и затвораат. Рамо ремени се исполнети, доволно силни за да можат да издржат многу на телесната тежина, може да биде вчитан во голем капацитет вода торба. Постојат повеќе интервали да стави голем број на алатки и објекти. Широко се користи во отворено спортови, лов, тактички игри, патување, одмор, пешачење, кампување, mountaineering, возење велосипед, трчање и слично. Карактеристики : Материјал : 1050 D Најлон Боја : Црна / Coyote Браун/Ranger Зелена Тежина : 0.54 KG Големина : 9.5 инчен*4 инчен*15 инчен
Answer : ___________________________ Note : Сите производи во продавница, освен за посебни инструкции.
Не вклучува никакви додатоци или предмети.
Големина На Дисплеј
Физички екранот
Боја На Екранот
Ви благодариме за вашето доаѓање! Сакате да имате среќен шопинг!Клучни карактеристики

Тип на спорт:
Лов
Материјал:
Најлон
Бренд Име:
ОДЛИЧНА ЕЛИТА SPANKER
Стил:
Лов/Clambing Кеси
Тип:
Тактички Лов/Јава Ранец
Материјал:
Воена 1050D Најлон
боја:
Црна/Сива/Темно Каки
Тежина:
0.54KG
Големина:
9.5 inch*4 inch*15 inch
број:
BG113

Слични производи во категоријата