• Неодамнешно
  • -23 %
Лов Трага Камера MMS GSM, GPRS 16MP Фото Замки Надзор Трага Лов Камера Стапица Водоотпорен HC350M Ноќ Верзија Камера

Лов Трага Камера MMS GSM, GPRS 16MP Фото Замки Надзор Трага Лов Камера Стапица Водоотпорен HC350M Ноќ Верзија Камера

DEN 3991.00
DEN 5183.52

Количината на стоката
Това е достапна

Испраќање слика преку 2 G GSM MMS или GPRS;
10.Предмети ќе биде предаден во рок од 3 работни денот на уплатата примена. Слика со резолуција : 16 MP. Нарачки ќе брод во рок од 2 работни дена по исплата е расчисти.
Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата Али-експрес. Multi-shot на 1/3/6/9 слики. РК-300М се 12mp.0 инчен LCD екран со шарени екранот на камерата, и тоа ги поддржува MMS/SMTP/SMS/e-mail преку GPRS
Мрежа.LED количина : 36pcs. Купи со доверба!
Ако не сте задоволни кога ќе го добиете вашиот објектот, ве молиме вратете го во рок од 14 дена за замена или пари назад. мемориската картичка До 32 GB Слика резолуција 16 MP Видео резолуција 1080(25fps)/720(fps)СТР, VGA(30fps) ПИР Висока чувствителност/Нормално/Ниско Triger време 0.0 mm FOV(поле на гледање)=60° Контрола прикаже 2 " lcd Лок. Ве молиме овозможи 10-30 дена за меѓународна испораки. Три режим : камера, видео, камера+видео. Канцеларија надзор
4. (НЕ се вклучени).
Превозот :
Ние Брод на Светот. Продавница слики / видеа во 32 GB ТФ-картичка.
Времето за испорака зависи од дестинацијата и други фактори, тоа може да трае до 20 работни дена. Наредби од саботите, неделите или на празниците ќе процесот на наредниот работен ден, а ќе биде брод во рок од 24 часа.Плаќањето мора да се примени во рок од 7 работни дена од аукција затворање. Дома надзор
3. Како што постојат buttom батеријата во внатрешноста на далечински контролер, Кина пост / Хонг Конг пост воздух mail проверете ја батеријата строго понекогаш, па ние ќе ви испратиме со Холандија пост воздух mail или други регистрирани воздух mail може да трае батеријата. Некои пратки може да потрае подолго предмет на вашата локална царинските органи. Ве молиме контактирајте ме пред да се врати.5 S Нето тежина за 0,6 KG без батерија Работа Темп.
Апликации :
1. Четири бендови : 850/900/1800/1900 MHZ.Лов камера црна ir за ловец отворено дивиот свет надзор игра трага лов камера GPRS се MMS GSM водоотпорен 12mp 1080p Лов Трага Камера MMS GSM, GPRS 16 MP Фото Замки Надзор Трага Лов Камера Стапица Водоотпорен HC350 M Ноќ Верзија Камера
Оваа HC-350 M изгледа иста како HC-300М, разликата се како што следува :
1. Авто-разликуваат слики.

Клучни карактеристики

Број На Модел На:
РК-350M
Бренд Име:
UnionCam
Три режим:
камера, видео, камера+видео
меморија:
32GB ( SD-картичката не се вклучени)
Резолуција На Видео:
1080P/15fps,720P/30fps, VGA/60fps
активирањето време:
0.5 S
сензор за дистанца:
25 Метри
Батеријата:
8XAA батеријата ( исклучено); 9V надворешни текст
Multi-shot :
1/3/6/9 слика
Леќа:
100 степен
Големина:
80mmx145mmx55mm
Сертификат:
CE, ROHS FCC

Слични производи во категоријата