• Неодамнешно
  • -13 %
Bjmoto За Suzuki GSXR600 GSXR750 2011 2012 2013 2014 2015 2017 GSXR1000 2009-2017 Мотоцикл Трки CNC Спојки Кочница Рачката

Bjmoto За Suzuki GSXR600 GSXR750 2011 2012 2013 2014 2015 2017 GSXR1000 2009-2017 Мотоцикл Трки CNC Спојки Кочница Рачката

DEN 1574.00
DEN 1809.12

Количината на стоката
Това е достапна


За Suzuki GSXR600 GSXR750 2011 2012 2013 2014 2015 2016 2017 GSXR1000 2009-2017 Racer Мотоцикл Трки CNC Спојки Кочница Држела
5 D CNC Мотоцикл Долго Спојки Кочница Држела Сет
Материјал : Алуминиум елоксирани
Боја : Црвена, Сина,Златна, Црна, Сребрена,Зелена, Портокалова,Сива Fitment :
За Suzuki GSXR600 2011-2017 (F-35/V-4)
За Suzuki GSXR750 2011-2017 (F-35/V-4)
За Suzuki GSXR1000 2009-2017 (F-35/V-4)

Клучни карактеристики

Бренд Име:
BJMOTO ТРКАЧКИ КОМПОНЕНТИ
Тип На Објект:
Јажиња & Кабли
Име На Модел:
LS-020
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CE
Објектот Должина:
18.4cm
Објектот Ширина:
5.5cm
Објектот Висина:
0cm
Објектот Тежина:
0.28kg
Објектот Дијаметар:
0cm
Материјал Тип:
елоксирани алуминиумски
Специјални Функции:
Прилагодливи Држела сет
Motobike Направи:
Suzuki
Година:
2017
Лост Боја:
Црвена, Сина,Златна, Црна, Сребрена,Зелена, Портокалова,Титаниум
Специјални Функции:
Прилагодливи Лост сет
Стил:
5D Прилагодливи Кочница Спојки Рачката
Материјал:
Палка 6061-T6 ЦПУ Машински Алуминиумски
Fitment:
За Suzuki GSXR600 2011-2017
Fitment1:
За Suzuki GSXR750 2011-2017
Fitment2:
За Suzuki GSXR1000 2009-2017

Слични производи во категоријата