• Неодамнешно
  • -15 %
Мотоцикл Виткање Продолжи Кочница Спојки Држела Случај за Хонда CBR500R CBR 500R CB500F CB500X 2013 2014 2015

Мотоцикл Виткање Продолжи Кочница Спојки Држела Случај за Хонда CBR500R CBR 500R CB500F CB500X 2013 2014 2015

DEN 1445.00
DEN 1700.16

Количината на стоката
Това е достапна


Машински CNC"Количка"главно работи на скршени за заштита при велосипед случува да се сруши,тоа може да се свитка до автоматски да ја намали најмалку на оштетување на вашиот велосипед.
"Проширување" работи на функцијата на личен избор на поставувања,може да се прилагоди на должината според вашата желба,подолго или пократко.
Сосема нов и многу лесно за инсталација.Одличен изглед,ова држела очигледно давање вашиот велосипед многу кул промени!
Спецификација :
Состојба : 100% Сосема Нов
Материјал : Висок квалитет на алуминиум CNC
Бои : Црна/Портокал/Gold/Зелена/Блу/Red/Титаниум боја.
Пакет : вклучувајќи кочница на менувачот и спојката рачката
Продолжи : Околу 3cm
Свитлива : 90 степени
Целосно 6 позиции со прилагодливи
Совршено се вклопуваат и да нема измена е потребно,без инсталирате инструкции се вклучени.
Одговара за следните модели :
За Хонда CBR500 R CB500 F/X 2013-2015

Клучни карактеристики

Објектот Дијаметар:
1inch
Специјални Функции:
Виткање Проширување
Објектот Должина:
19cm
Бренд Име:
homtru
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Објектот Ширина:
8cm
Тип На Објект:
Јажиња & Кабли
Материјал Тип:
CNC алуминиум
Motobike Направи:
Хонда
Име На Модел:
мотоцикл кочница спојки држела
Објектот Тежина:
0.37kg
Година:
2013-2015
Објектот Висина:
1.5cm
ласерски логото:
CBR500R

Слични производи во категоријата