• Неодамнешно
  • -13 %
BJMoto CNC Долго Спојки Кочница Показател За Јамаха MT07 FZ07 MT09/СР/FZ09 FZ6 FAZER FZ6R FZ8 FZ1 FAZER XJ6 ДИВЕРЗИЈА XSR700 900 ABS

BJMoto CNC Долго Спојки Кочница Показател За Јамаха MT07 FZ07 MT09/СР/FZ09 FZ6 FAZER FZ6R FZ8 FZ1 FAZER XJ6 ДИВЕРЗИЈА XSR700

DEN 1574.00
DEN 1809.12

Количината на стоката
Това е достапна

Мотоцикл CNC Долго Спојки Кочница Држела За Јамаха MT07 FZ07 MT09/СР/FZ09 FZ6 FAZER FZ6 R FZ8 FZ1 FAZER XJ6 ДИВЕРЗИЈА XSR 700 900 ABS
5 D CNC Мотоцикл Долго Спојки Кочница Држела Сет
Материјал : Алуминиум елоксирани
Боја : Црвена, Сина,Златна, Црна, Сребрена,Зелена, Портокалова,Сива Fitment :
За Јамаха МТ-07/FZ-07 2014-2015
За Јамаха МТ-09/СР/FZ09 2014-2015
За Јамаха FZ6 FAZER 2004-2012
За Јамаха FZ6 R 2009-2015
За Јамаха FZ8 план за 2011-2015
За Јамаха FZ1 FAZER 2006-2015
За Јамаха XJ6 ДИВЕРЗИЈА 2009-2015
За Јамаха XSR 700 ABS 2016-2017

Клучни карактеристики

Бренд Име:
BJMOTO ТРКАЧКИ КОМПОНЕНТИ
Тип На Објект:
Јажиња & Кабли
Име На Модел:
LS-020
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CE
Објектот Должина:
18.4cm
Објектот Ширина:
5.5cm
Објектот Висина:
0cm
Објектот Тежина:
0.28kg
Објектот Дијаметар:
0cm
Материјал Тип:
елоксирани алуминиумски
Специјални Функции:
Прилагодливи Држела сет
Motobike Направи:
Јамаха
Година:
До 2015
Лост Боја:
Црвена, Сина,Златна, Црна, Сребрена,Зелена, Портокалова,Титаниум
Специјални Функции:
Прилагодливи Лост сет
Стил:
5D Прилагодливи Кочница Спојки Рачката
Материјал:
Палка 6061-T6 ЦПУ Машински Алуминиумски
Fitment:
За Јамаха МТ-07/FZ-07, MT-09/СР/FZ09 2014-2015
Fitment1:
За Јамаха FZ6 FAZER 2004-2012, FZ6R 2009-2015
Fitment2:
За Јамаха FZ8 план за 2011-2015, FZ1 FAZER 2006-2015,
Fitment3:
За Јамаха XJ6 ДИВЕРЗИЈА 2009-2015, XSR 700 900 ABS 2016-2017

Слични производи во категоријата