• Неодамнешно
  • -10 %
Пред Спојки Течност Резервоарот Покрие Капа За KSR/50/80/110 KDX 125 220 250 KLX125 KLX150S KLX250 klx300 Д-Tracker125 KFX450R

Пред Спојки Течност Резервоарот Покрие Капа За KSR/50/80/110 KDX 125 220 250 KLX125 KLX150S KLX250 klx300 Д-Tracker125 KFX450R

DEN 432.00
DEN 479.52

Количината на стоката
Това е достапна

Ве молиме контактирајте со нас преку e-mail во рок од 30 дена, ако треба да се вратиме.Можеби Некои Разлика На Боја Како Светлина За Време На Снимањето.
СОСТОЈБА : 100% СОСЕМА НОВ, Никогаш не се Монтирани, Висок Квалитет
БОЈА : Како на Сликата Покажува
Материјал : Направен од Палка АЛУМИНИУМ
Лесно да се поправи
Цената е за 1piece Пред Течност Резервоарот Капа
Спецификација : Секој производи ќе бидат проверени во многу добра состојба пред пакет. Враќање точка мора да биде во оригинална состојба, испрати на објектот се врати на адреса ние ви кажам.
Превозот Време Како Што Се Следниве : Можеби Ќе Има Некои Задоцнување, Како И Превозот На Компанијата Или Царината, Ќе Сакате Да Контактирате Со Нас Ако Задоцнување, Но Не За Да Го Отворите Disputs Како Тоа Не Е Наша Грешка Кога Ќе Го Одберете Да Ја Објавите Од Експрес, Понекогаш Ние Ќе Ја Објавите Курир Кој Сте Го Одбрале, Бидејќи Ќе Има Некои Проблем Со Царинење На Царинската, И Можеби И За Време На Испорака Не Е Најбрз. Купувачите можат да бараат целосна наплата вклучува превозот цена или да го промените производи за слободни, ако ние објавено погрешно производи, пропуштени пакет со шпедиција , лош квалитет или производи се скршени за време на превозот(потребна е јасна слики од производи и пакувања).
Вие Ќе Примите Објект Исто Како И Сликите. Не отворајте спор или остави негативни повратни информации лесно , ни веруваат и ни e-mail директно , сите прашања може да се решат.
Ние покажа на превозот време на клиенти, па не е ни остави негативни повратни информации доколку вашиот пакет пристигна доцна, тоа е предизвикано од шпедиција. Куповна цена ќе ви биде вратена но, превозот цена е не се враќа доколку купувачи купуваат производи во грешка ,купувачите треба да си ја дозволат враќање превозот цена . Ние секогаш имаат попуст или подарок за вториот купат клиенти кои ни даде позитивни повратни информации.
Одговара За KAWASAKI :
МОДЕЛ ГОДИНА
KSR50/80/110 1994-2008
KDX125 1992-1999
KDX220 1994-1999
KDX250 1992-1994
KLX125 2010-2016
KLX150 S 2009-2013
KLX250/300 1993-2016
KLX450 R 2008-2015
Д-Tracker125 2010-2016
Д-Tracker 1998-2016
KFX450 R(АТВ) 2008-2009
KFX700(АТВ) 2004-2009
Не го Купите, Ако Не ги Потврди Можете Да Ги Користите,Само Прашајте Нè За Подетални Цртање за Да Проверите Дали Тие Се Вклучите.

Клучни карактеристики

Тип На Објект:
Јажиња & Кабли
Име На Модел:
Y1711231009
Објектот Должина:
12cm
Објектот Ширина:
10cm
Објектот Висина:
2cm
Објектот Тежина:
0.03kg
Објектот Дијаметар:
12cm
Материјал Тип:
Алуминиум
Специјални Функции:
Кочница Количество Течност Покрие Капа
Motobike Направи:
Kawasaki
Бренд Име:
JFGRACING

Слични производи во категоријата