• Неодамнешно
  • -17 %
За BMW R1200RS Р 1200RS R1200 RS R 1200 РС 2015 2017 CNC Прилагодливи Кочница Спојки Држела Поставување прибор за мотоцикли рачка

За BMW R1200RS Р 1200RS R1200 RS R 1200 РС 2015 2017 CNC Прилагодливи Кочница Спојки Држела Поставување прибор за мотоцикли

DEN 1912.00
DEN 2303.52

Количината на стоката
Това е достапна


Мотор Кочница Мотоцикл Количка за Проширување Кочница Спојки Држела Поставите Специфични : - Машински CNC Billt 6061 T6 Алуминиум - 6 Позиција Рачката на Вредноста нерѓосувачки челик fasteners - Прецизност Машински Стожерот Создаден за Да се Обезбеди Совршено се Вклопуваат - 7075 Тип 3 Црна Елоксирани Cam Блок За Подобрување на Longvity - Обичај Кадмиум Позлатен Извори & Месинг Стожерот Черупка - не ' Рѓосувачки Челик Хардвер - Нема Промена е потребно - со можност да биде продолжен должина : 17cm - 19cm - Количина : 2 BUC (Кочница & Спојки) - Боја : Титаниум/Портокал/Gold/Зелена/Блу/Red/Црвена/Црна Fitment : За Хонда МОДЕЛ YAER За BMW R1200 RS 2015-2017 Ако не може да не го видите вашиот мотоцикл модел или година,ве молиме контактирајте со нас .

Клучни карактеристики

Име На Модел:
R1200RS
Објектот Тежина:
0.35kg
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CCC
Бренд Име:
ПЦР
Објектот Дијаметар:
1cm
Motobike Направи:
BMW
Година:
2015-2017
Материјал Тип:
Машински CNC Billt 6061 T6 Алуминиум
Тип На Објект:
Јажиња & Кабли
Објектот Висина:
1.5cm
Објектот Должина:
18cm
Специјални Функции:
Прилагодливи Количка За Проширување Држела
Објектот Ширина:
8cm
боја:
Сина Црвена Титаниум Зелено Злато Сребро Црна
Материјал Тип:
CNC Алуминиум лост и нерѓосувачки челик монтажа
мотоцикли направи:
За BMW R1200RS 2015-2017
Карактеристики:
со логото R1200 РС

Слични производи во категоријата