• Неодамнешно
Плоча Работ Бакар Микро Прстени 4.0*3.6*4.0 мм Црна Коса Брави Плетење Метал Манжетни За Коса Микро Прстен Линкови

Плоча Работ Бакар Микро Прстени 4.0*3.6*4.0 мм Црна Коса Брави Плетење Метал Манжетни За Коса Микро Прстен Линкови

DEN 700.80

Количината на стоката
Това е достапна


Клучни карактеристики

боја:
Боја Црна 1, Боја 3 Темно Кафеава Боја, Боја 5 Среден Браун, Color6 Медиум Русокоса, Боја 8 Темно Руса Боја 11 Светло Кафена, Боја 13 Русокоса
Тип На Објект:
Линкови, Прстени & Цевки
Количина:
1000pcs/кутија
Број На Модел На:
Бакар Микро Монистра
Материјал:
Бакар
Бренд Име:
MS РОСА
Големина:
4.0*3.6*4.0MM(Outter*Inner*Length)
Тип На Објект:
Бакар Микро Монистра За Коса Екстензија
одделение:
5A Коса Екстензија Зрнца Без Силикони
Достапни големина:
3.4*3.0*6.0 ММ/4.0*3.6*4.0 ММ
Достапни Боја:
Боја Шема На Располагање
Производство:
10,000 Пакети Во Парк
шопинг:
Купонот Достапни
превозот:
Експрес Испорака Страна на курирската служба DHL,Кина Пост,E-пакет
Пакет:
OEM/ODM Пакет И Пад на Превозот Се Прифати
Is_customized:
Yes
Услуга Живот:
Половина Година Со Соодветна Грижа

Слични производи во категоријата