• Неодамнешно
Нова Пумпа за Вода Impeller за ЈАМАХА 6H4-44352-01 676-44352-01 6H4-44352-02-00

Нова Пумпа за Вода Impeller за ЈАМАХА 6H4-44352-01 676-44352-01 6H4-44352-02-00

DEN 336.00

Количината на стоката
Това е достапна

Тоа беше се користи за резервни Уп :
ЈАМАХА Пумпа за вода Impeller 6 H4-44352-01
676-44352-01
Сиера 18-3068
ЦЕФ 500385
Mallory 9-45601
Нема. Бришачи : 6
Длабочина /Висина/ Ширина : 18.66 mm
Надворешниот/Надворешни impeller дијаметар : 51.59 mm
Внатрешни вратило insert/центар дијаметар : 15.87 mm
Нето Тежина : 17g Јамаха Outboard Пумпа за Вода Impeller(25/30/40/50 HP)
2-мозочен удар 25 B 25 J 25 V 30 D 30 H 30 G
4-мозочен удар F20 A F25 A FT25 B F25 D FT25 F F30 A F30 B F40 B F40 F

Клучни карактеристики

Земја/Регион на Производство:
Кина
Бренд Име:
amic
Производителот Дел Број:
777183s

Слични производи во категоријата