• Неодамнешно
Нова Пумпа за Вода Impeller за Жива 3.5 /3.9/ 5/ 6hp 47-22748 18-3012 9-45308

Нова Пумпа за Вода Impeller за Жива 3.5 /3.9/ 5/ 6hp 47-22748 18-3012 9-45308

DEN 412.80

Количината на стоката
Това е достапна

Нова Пумпа за Вода Impeller за Жива (3.5/3.9/5/6hp) 47-22748 18-3012 9-45308 Тоа беше се користи за резервни Уп :
Mercurywater Пумпа Impeller 47-22748
Сиера 18-3012
ЦЕФ 500309
Mallory 9-45308 Бр. Бришачи : 6
Длабочина, Висина, Ширина : 14.20 mm
Надворешниот Надворешни impeller дијаметар : 31.61 mm
Внатрешни вратило вметнете центар дијаметар : 11.60 mm
Нето Тежина : 13g Меркур
3.5 hp 358136-6202172
3.9 hp 1655013-2498135
5hp 338136-574128
6hp 888005-1916138

Клучни карактеристики

Земја/Регион на Производство:
Кина
Производителот Дел Број:
777150/2
Бренд Име:
amic

Слични производи во категоријата