• Неодамнешно
  • -5 %
USB Нано Ion Спреј Нано Лицето Магла Sprayer Лице Steamer За Продолжување Eyelash

USB Нано Ion Спреј Нано Лицето Магла Sprayer Лице Steamer За Продолжување Eyelash

DEN 1368.00
DEN 1439.52

Количината на стоката
Това е достапна


Спецификации Материјал : АБС Боја : злато Димензии : прибл. 123 x 42 x 23.5 mm Подарок кутија големина : 15 x 7.5 x 6.4 cm Тежина : околу. 62g резервоарот за Вода волумен : 18m L Моќ : 1.2 W Батерија : 550mah Li-поли Полнење на батеријата Напон : DC5 V/500m A-1000m A Полнење на струјата : 300m A Спреј за Волумен : 1ml/Мин Работат на струјата : 350m A Спреј време : 60 секунди во секое време по префрлување на Работно време : по целосно наполнета, тоа може да го користите 120 пати, 60 секунди во секое време
Производи Карактеристики :
1) Мини нано лицето магла sprayer, користете нано технологија, за да се направи вашата кожа влажна и мазни во секое време секаде.
2)може да се трансформира лосион за нега на кожата во nano-scale спреј, за да се подобри пенетрација на кожата за подобра апсорпција.
3)Тоа може да го промовира лицето клетки во крвта циркулацијата и метаболизам.
4) може да се исчисти и затегнете ја кожата со кул нано spayer и ги одржуваме нашите соочи со влага.
5) Одлична визија ефект, било која боја е достапен.
6) Мода накит, убава и практична.
7) Убавина : направи жените кожата повеќе влага и сјајна, влага убавина, одложување на кожата сува стареење.


Клучни карактеристики

Лажни Eyelash Занает:
рачно изработени
Бренд Име:
ultrabeautifly
Големина:
123 x 42 x 23.5 mm
Материјал:
Пластични
Тип:
Батерија
Точка име :
usb полнење нано магла
резервоарот за вода:
18ml
боја:
Злато
Пакет:
Yes
Место на Потекло:
Провинцијата Guangdong
Функција:
Длабоко влага хидратантен
Батерија:
Yes
Полнење Напон:
DC5V/500mA-1000mA

Слични производи во категоријата