• Неодамнешно
  • -10 %
Чудо Греење Хранливи Состојки Инфузија Лице Тонирање Кревање Зацврстување Led Фотон Подмладување На Кожата Навремено Отстранување Убавина Уред

Чудо Греење Хранливи Состојки Инфузија Лице Тонирање Кревање Зацврстување Led Фотон Подмладување На Кожата Навремено Отстранување

DEN 4080.00
DEN 4534.08

Количината на стоката
Това е достапна


Карактеристики : топлинска Црвено светло Анти-стареењето уред е синергетски комбинација на длабока посебни бранова должина црвено светло и исцелување кожен топлина за да се постигне долгорочна светли кожата, намалување на лицето навремено линии, намалување на големината на порите и подобрување на изгледот на кожата.12 kg Додаток : Уред , Полнење единица база, Адаптер, Прирачник за Корисникот , кутија Функција : 1.4А-Принцип Греење, Црвено светло Производ големина : 15. Автоматско shutoff да осигурајте се дека уредот не надминува 43°C 6. Итни подобрувања со долготрајни резултати Сертификат : CE, ROHS
. Анти-Стареењето LED Рачни Лицето Уред
Име : Греење Црвено светло Анти-стареењето уред Влез : AC100-240 V Излез : DC10. И најдобрите предност - ова можете да го користите уредот во приватноста на вашиот дом, кога тоа е погодно за вас.5 x4cm Единица Тежина : 175g Кутија големина : 23 x 16 x 7. Користење време : 3-5minutes за секоја област, вкупно 20-30 минути за секое време, 2-3time за секоја недела , да ги задржи употреба 8-10 недели може да се види очигледно ефикасен. Греење, Црвено Светло Убавина уред е револуционерен анти-стареењето чудо што обезбедува непосредна, долгорочно подмладување на кожата резултати. Ги намалува појавата на брчки и фини линии 3. Ја намалува големината на порите 5.5 cm Тежина/Картон : 13. Црвено светло ефект : употреба на стабилна 625nm пулсова светло фреквенцијата, длабочината на основните кожата, се стимулира клетки од кожата да се само-размножување Collagen9 0 колаген, меланин. Brightens бојата на кожата 4. Овој клинички тестирани и дерматолог препорачува анти-стареењето алатка може да се користи на нозете на врана, под очи, образи и практично било друг проблем област. 2) ПОДДРЖУВА ПОДМЛАДУВАЊЕ на КОЖАТА Брзо го стимулира природно лекување на кожата. 3) REBUILDS КЛЕТКИ од КОЖАТА на Нови клетки на кожата ќе се формира како навремено линии и темни дамки ќе исчезне.
Функција : 1) ВНАТРЕШНА КОЖАТА TERATMENT светлината која продира во кожата нарушува клетките во различни области.5 cm Пакет : 20pcs/Картон Картон Големина : 47. Ја подобрува кожата текстура во удобноста на вашиот дом 2.

Клучни карактеристики

Бренд Име:
ultrabeautifly
Лажни Eyelash Занает:
рачно изработени
Материјал:
Пластични
Големина:
15.5 x 4.5 x4cm
Број На Модел На:
УЛ-1008
Тип:
црвено фотон убавина massager
Точка име :
црвениот led светло фотон греење терапија
Материјал:
ABS, Алуминиумски
Големина:
15.5 x 4.5 x4cm
фотон терапија:
Црвено Светло
Функција:
подмладување на кожата, против стареење навремено отстранување
Пакет:
Подарок кутија
На текст:
Глобална напојување за AC100-240v
Излез:
DC9V0.5A

Слични производи во категоријата