• Неодамнешно
  • -5 %
НОВ origina 70-200 F2.8 леќа планината за Cano 70-200mm F2.8 L Е USM Бајонет 70-200 Планината Прстен dslr фото камера поправка дел

НОВ origina 70-200 F2.8 леќа планината за Cano 70-200mm F2.8 L Е USM Бајонет 70-200 Планината Прстен dslr фото камера поправка

DEN 2599.00
DEN 2736.00

Количината на стоката
Това е достапна

100% НОВ origina 70-200 F2.8 леќа планината за Cano 70-200mm F2.8 L Е USM Бајонет 70-200 Планината Прстен dslr фото камера поправка дел
Ние сме професионална снабдувач на SLR со леќа додатоци, подолу е нашата контакт информации :
SKYPE ; chinaszsns
We Chat : xy449836602
QQ : 449836602

Клучни карактеристики

Употреба:
Камерата
Максимална Бленда:
f/5.6 и подолу
Тежина:
101g-150g
Минимална Отворот:
F22
Макро Зголемување:
0.150 пати
Тип:
Зум Објектив
Фокус Тип:
макро леќа
Сцена Тип:
Свадба
Леќа Тип:
автоматски
Зум Режим:
Зум
Почетен Датум:
2008 година
Максимално Зголемување:
0.160 пати
Целосна Рамка:
No
Пакет:
Yes
Интерфејс Тип:
CANON
Број на Дијафрагмата Ножеви:
9 Ножеви
Режим На Фокус:
Авто Фокус
Леќа За Стабилизација Тип:
Никој
леќа големина:
65.0*66.0 mm
Број На Модел На:
70-200mm F2.8 L Е USM
Бренд Име:
youe блескаше

Слични производи во категоријата