• Неодамнешно
  • -20 %
Нов зелен круг 25мм CCTV леќа на камерата За Sony NEX со c-nex адаптер прстен +торба + подарок бесплатен превозот

Нов зелен круг 25мм CCTV леќа на камерата За Sony NEX со c-nex адаптер прстен +торба + подарок бесплатен превозот

DEN 2846.00
DEN 3557.76

Количината на стоката
Това е достапна


почитувани, ве молиме имајте на ум, ова cctv леќа е нов пристигнат, ако имате било какви прашања ,ве молиме контактирајте ме слободно време,јас ќе ви помогне.
Камера : Mirrorless Дигитална Камера
Погоден за : C-монтирање на
За Олимп&Panasonic M4/3 Камерата,
За Олимп PEN E-PL5,E-ЧАСОТ3,E-PM2,E-P3,E-PL3,E-PM1,E-PL2,E-PL1s,E-PL1,E-P2,E-P1
За Panasonic Lumix DMC-GH3,G5,GF5,GX1,GF3,G3,GH2,GF2,G2,G10,G1,GH1,GF1
За Sony NEX Камера NEX-6,NEX-5 R,NEX-F3,NEX-7 И NEX-5 C,NEX-5 N,NEX-C3,NEX-5,NEX-3
За Samsung NX Камера NX1000,NX210,NX20,апарат nx200,NX11,NX100,NX5,NX10
За Nikon1 : V1,J1,V2,J2
За Pentax П,Q10
За Fujifilm X-E1,X-Pro1
За Canon EOS M / M2 / M3
Треба употреба со C-Планината адаптер
Пакет :
Системи за видео надзор lens25mm ф1.6 (црна) x 1
C-nex адаптер x1 прстен
Леќа на предната капа (црна) x 1
Леќи на задните капа (црна) x 1
чиста крпа (подарок) x 1
Леќа кеса x 1( почитувани, ве молиме да мора да се напомене вашиот camrera модел )
почитувани, ве молиме да мора да се напомене вашата камера модел,секој модел Соодветните diffefrent adapater прстен,ако не можете да се обезбеди тоа, ве молиме e-mail за мене,јас ќе ви помогне.

Клучни карактеристики

Употреба:
Камерата
Зум Режим:
Фиксен Фокус
Сцена Тип:
Инсекти
Минимална Отворот:
F16.0
Број на Дијафрагмата Ножеви:
12 Ножеви
Број На Модел На:
системи за видео надзор
Леќа Тип:
упатство
Режим На Фокус:
Рачен Фокус
Леќи на УВ Филтер Големина:
Никој
Интерфејс Тип:
E-картичка
Почетен Датум:
До 2015
Пакет:
Yes
Целосна Рамка:
No
Тип:
Фиксен Фокус Леќа
Фокус Тип:
Стандард Премиер
Леќа За Стабилизација Тип:
Никој
леќа големина:
56.5*50.0 mm
Калибар:
25mm
Максимална Бленда:
f/1.8
Тежина:
201g-300g
Бренд Име:
KEFU
Леќа Слој:
MC multilayer
боја:
Црна
Леќа Материјал:
сите метални
леќи на хауба:
46mm
Делокруг на примена:
Сите микро една камера

Слични производи во категоријата