• Неодамнешно
  • -5 %
САМО СЕГА HB-7II Petal Круна Бајонет Леќа Хауба за Nikon БОЛЕСТ Zoom-NIKKOR 80-200MM F/2.8 Д ЕД Леќа

САМО СЕГА HB-7II Petal Круна Бајонет Леќа Хауба за Nikon БОЛЕСТ Zoom-NIKKOR 80-200MM F/2.8 Д ЕД Леќа

DEN 364.00
DEN 383.04

Количината на стоката
Това е достапна


HB-7 Petal Круна Бајонет Леќа Хауба за Nikon БОЛЕСТ Zoom-NIKKOR 80-200 MM F/2.
Кога големи цел(цел>$7),ние ви испрати Кина Пост регистрирани парцела (следење на број е предвидено). Ние брод на Alixpress адреса на САМО. Овие трошоци обично се собираат од страна на доставување товар (испорака) друштво или кога ќе ги собереш на објектот нагоре , не се збуни нив за дополнителни превозот обвиненија Не остави Негативни повратни информации без да се бара од нас за да им помогнеме. Ние се извинуваме за сите непријатности ова. Ве молиме контактирајте со нас прво, ако имате било каков проблем. Вид на Забелешка на Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Ние не прифаќаме никакви спорови за погрешен следење порака. Ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса во Alixpress се компатибилни со вашиот превозот адреса пред да плаќаат. Купувачот е одговорен за дополнителни превозот на трошоците за објекти што се враќаат одби и/или undeliverable. Овие трошоци се на купувачот одговорност.
Ве молиме не го направи спорови во рок од 65 дена, ова е несакана.Ние се стремиме да одговориме на сите пораки што е можно побрзо.
Sinoair-Correos Економија Услуга( Само превозот на Шпанија и ≤20 Цел )
Ако вашиот потврда дојде време, се уште не ја прими стоката, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе се прошири и датум на испорака прв пат. Вашето име аукција број , а причина за да се вратите треба да бидат вклучени во е-маил. Купи со доверба! Наплата или замена барање е достапна само на барањата во рок од 1 недела по парцела примени & враќање на содржина како истата состојба како што ја добиле. Сите предмети вратени мора да ги содржи сите оригинални материјали за пакување.8 Д ЕД Леќа
Опис
Леќа капи се главно дизајнирани за да се спречи несаканите скитници светлина од внесување на леќа со проширување и засенчување на крајот на објективот.
International Shipping Ние нормално ќе ја процесира вашата нарачка во рок од 24-72 часа , но ние не може да гарантира испорака време поради различни сопствени закони и меѓународни mail сообраќај.
Ако по 65 дена се уште не ја прими стоката, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе рефундирање.

Клучни карактеристики

Бренд Име:
само.сега
Компатибилен Бренд:
NIKON
Пакет:
No
Број На Модел На:
HB-7II
боја:
Црна
Материјал:
Пластични

Слични производи во категоријата