• Неодамнешно
JJC Плоштадот Метал Леќи на Камерата Худ 49mm Заштитник Адаптер Прстен за Полнење За Fujifilm X100/X100S/X100T/X100F/X70

JJC Плоштадот Метал Леќи на Камерата Худ 49mm Заштитник Адаптер Прстен за Полнење За Fujifilm X100/X100S/X100T/X100F/X70

DEN 1727.52

Количината на стоката
Това е достапна

НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина.
6) ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира.За повеќе детали,може да се консултираат за да ги локалните обичаи, пред купување на производи.
1) Сите производи што се продаваат на JJC Официјалната Продавница се гарантира за ЕДНА цела ГОДИНА против дефекти во изработката и материјалот.Ве молиме изберете соодветна превозот начин пред купување на производи.
2) Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката.Ако е потребно видео и линк до нас да се покаже неисправен.
3) Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена.
1) ПРЕВОЗОТ ВО СВЕТОТ.
7) Ние исто така, обезбеди UPS-от,DHL побрзо превозот начин во случај да треба стоката под итно. ИЛИ, можете да изберете да имате замена. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона.
3) Ние само брод да се потврди цел адреси.
5) Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. Нашата цел е задоволството на клиентите!
6) Ние би сакале да ве потсетам дека на увозните давачки,даноци или дополнителни трошоци донесе од страна на вашиот локалните обичаи ќе биде одговорен за купувачите.
4) Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашиот po#.
5) Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас.
3) Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. (Освен некои земји и APO/FPO)
2) Наредби обработени навремено по плаќање на проверка. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.

Клучни карактеристики

Калибар:
Црна, Сребрена
Бренд Име:
JJC
Пакет:
Yes
Број На Модел На:
LH-JX100F
Компатибилен Бренд:
Fujitsu
Име:
леќи на хауба
Материјал:
Алуминиум Легура
боја:
СРЕБРЕНА,ЦРНА
Нето тежина:
33.5 g
Бруто тежина:
53g
Полна големина:
68*58*20mm
Пакување големина:
85*38*120mm
За:
Fujifilm X100, X100S, X100T, X100F ,X70
Тип:
Завртка
Гаранција:
една година гаранција

Слични производи во категоријата