• Неодамнешно
  • -9 %
Бремените Жени Leggings Панталони Породилно Clothings Тенка Тантела Мода Пролет и Есен Одат на Одмор и Удобност

Бремените Жени Leggings Панталони Породилно Clothings Тенка Тантела Мода Пролет и Есен Одат на Одмор и Удобност

DEN 436.00
DEN 479.52

Количината на стоката
Това е достапна


Состојки : Lycra памук
Хип обемот : 85-106cm Бутовите : 45-65cm Панталони долго : 98-103cm

Клучни карактеристики

Одделот За Името:
Породилно
Тип На Објект:
Leggings
Пол:
Жените
Шаблон Тип:
Цврста
Стил:
Корејската
Материјал:
Акрилик,Памук
Бренд Име:
miscirocco
Ткаенина Тип:
Плетени
Боја Стил:
Природна Боја
Дебелина:
Умерена
Големина:
Average code
Модел:
Leggings
надвор должина:
Панталони
Функција:
Ventral стомакот
плус материјал:
спојувањето

Слични производи во категоријата