• Неодамнешно
  • -5 %
IWHD Злато, Бакар Замав Долго Рака Гроздобер Ѕид LED Светилка Lumiled Ретро Лофт Индустриски Ѕид Светлина Sconces Lamparas Де Споредено

IWHD Злато, Бакар Замав Долго Рака Гроздобер Ѕид LED Светилка Lumiled Ретро Лофт Индустриски Ѕид Светлина Sconces Lamparas Де

DEN 2214.00
DEN 2330.88

Количината на стоката
Това е достапна

Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен.
Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress!
Повратни информации
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми.Спецификации Светлината Информации Тип на Ѕид Sconces Карактеристики Мини Стил Гроздобер Стил Заврши Другите Димензии вкупна Висина како слика покажува вкупна Ширина како слика покажува Целокупната Длабочина како слика покажува Сијалица Информации Број на Светилки 1 Сијалица База E26/E27 Wattage по Сијалица Max6 W Сијалица Вклучени да Материјал Тела Материјал Метал Сенка Материјал Метал Тежина Нето Тежина(kg) 1. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно). УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците.
3) Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена. Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака. (Освен некои земји и APO/FPO)
2. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена.
Гаранција
1. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА.

Клучни карактеристики

Wattage:
0-5W
Тип На Објект:
Ѕидни Светилки
сертификација:
УЛ,CQC,CE,FCC,EMC,PSE,VDE,CCC
Извор На Енергија:
AC
Употреба:
празник
Тело Материјал:
Железо
База Тип:
E27
Гаранција:
3 година
Извор На Светлина:
LED Светилки
Е Светилки Вклучени:
Yes
Боја На Каросеријата:
Бела,Кафеава,Црна,Жолта
Примена:
Трпезарија
Инсталација Тип:
Монтажа На Ѕид
Сенка Тип:
Железо
Карактеристики:
led lumiled
Сенка Ветер:
До & Долу
Напон:
90-260V
Техника:
обложено
Стил:
Гроздобер
Осветлување Област:
5-10square метри
Број На Модел На:
G23
Е dimmable:
No
Материјал:
Метал
Бренд Име:
IWHD
Број на извори на светлина:
1

Слични производи во категоријата