• Неодамнешно
  • -12 %
LED цврсто дрво ѕид светилка спалната соба ѕид светлина креативни дневна соба скалите ѕид sconce ѕид светилки затворен современите светлосни тела

LED цврсто дрво ѕид светилка спалната соба ѕид светлина креативни дневна соба скалите ѕид sconce ѕид светилки затворен современите

DEN 4140.00
DEN 4704.00

Количината на стоката
Това е достапна


Материјал : Цврсто дрво+метал
*Големина/димензија : погледнете ја сликата за детали
*Lightsource & сијалица носителот : E27,1bulbs/светла*3-5 W(led) или 7 W(заштеда на енергија сијалица) или 25 W( Блескаво сијалица), lightsource/светилки не се вклучени (Ако треба, ве молиме контактирајте со нас)
Боја : види на сликата за детали
Напон : 110 V - 240 V (во Согласност со стандарден напон од купувачите земји)

Клучни карактеристики

Тип На Објект:
Ѕидни Светилки
сертификација:
УЛ,CQC,CE,FCC,ГШ,RoHS,ОИК,EMC,LVD,PSE,VDE,ССА,CCC
Стил:
Европа
Примена:
Кујна,Бања,Студија,Кревет Соба,Трпезарија,Foyer
Напон:
220V,110V,90-260V
Техника:
Насликани
Извор На Енергија:
AC
База Тип:
E27
Карактеристики:
Дрвени ѕидни светилки
Извор На Светлина:
LED Светилки
Осветлување Област:
3-метри 5square
Тело Материјал:
Дрво
Боја На Каросеријата:
Бела,Жолта
Сенка Тип:
Матирано Стакло
Инсталација Тип:
Монтажа На Ѕид
Е Светилки Вклучени:
No
Гаранција:
3
Бренд Име:
Timebus
Е dimmable:
No
Материјал:
Дрво
Сенка Ветер:
Up
Број На Модел На:
F03
Употреба:
Индустриски
Број на извори на светлина:
1
Тип На Прекинувач:
Никој
Примена:
Ресторан

Слични производи во категоријата