• Неодамнешно
  • -58 %
LED Ѕид Светилка Модерна Спалната соба Покрај Читањето на Ѕид Светлина Затворен Дневна Соба и Ходникот Хотел Опременост на Осветлување Ѕид Sconce Декорација

LED Ѕид Светилка Модерна Спалната соба Покрај Читањето на Ѕид Светлина Затворен Дневна Соба и Ходникот Хотел Опременост на Осветлување

DEN 657.00
DEN 1564.80

Количината на стоката
Това е достапна

Голема prmotions
за време на одмор. Откако ќе го потврдите, враќање или повраток или замената може да се изврши. Ако сакате да ја напушти nagetive повратни информации, pls контактирајте со нас за проблемот пред да ја напуштат повратни информации.

Клучни карактеристики

Абажур Боја:
Бела, Црна
Wattage:
16W
Температура На Боја:
Топло Бела, Ладно Бела
Тип На Објект:
Ѕидни Светилки
Број на извори на светлина:
15~20
Напон:
220V,110V,90-260V
Извор На Енергија:
AC
Материјал:
acryl
Примена:
Кревет Во Соба
Сенка Тип:
Shadeless
Извор На Светлина:
LED Светилки
Е Светилки Вклучени:
Yes
Гаранција:
2 година
Број На Модел На:
WLA1815
Боја На Каросеријата:
Бела,Црна
Инсталација Тип:
Монтажа На Ѕид
Стил:
Модерна
Сенка Ветер:
До & Долу
Техника:
обложено
Тело Материјал:
Алуминиум
Бренд Име:
vecli
Осветлување Област:
5-10square метри
База Тип:
Оптоварување
Е dimmable:
No
сертификација:
CCC
Употреба:
Индустриски
Карактеристики:
внатрешен ѕид Sconce
Тип На Прекинувач:
Никој

Слични производи во категоријата