• Неодамнешно
  • -5 %
Едноставен модерен дневна соба светилка кревет во спалната соба ѕид светилка дрво ресторан 1975

Едноставен модерен дневна соба светилка кревет во спалната соба ѕид светилка дрво ресторан 1975

DEN 3876.00
DEN 4080.00

Количината на стоката
Това е достапна


Клиентите Слајд Шоу, ви благодариме!

Клучни карактеристики

Тип На Објект:
Ѕидни Светилки
Сенка Тип:
Железо
Бренд Име:
qiseyuncai
Стил:
Европа
Гаранција:
2 години
Боја На Каросеријата:
Светло Зелена,Розова,Небото Сино,Бело
Напон:
220V,90-260V
Сенка Ветер:
Надолу
Број На Модел На:
k1975
Техника:
Насликани
Извор На Енергија:
AC
Употреба:
празник
Тело Материјал:
Железо
База Тип:
E27
Примена:
Кревет Во Соба
Извор На Светлина:
LED Светилки
Осветлување Област:
3-метри 5square
Е dimmable:
No
Материјал:
Метал
сертификација:
CCC
Број на извори на светлина:
1
Инсталација Тип:
Монтажа На Ѕид
Е Светилки Вклучени:
No

Слични производи во категоријата