• Неодамнешно
  • -14 %
Ретро Затворен отворено led ѕид светло дрво +стакло сенка со E14 свеќа крушка, индустриски ѕид светилка антички sconce светлото во спалната соба

Ретро Затворен отворено led ѕид светло дрво +стакло сенка со E14 свеќа крушка, индустриски ѕид светилка антички sconce светлото

DEN 2683.00
DEN 3120.00

Количината на стоката
Това е достапна


започнете
крајот
започнете
крајот

Клучни карактеристики

Тип На Објект:
Ѕидни Светилки
Техника:
Насликани
Сенка Тип:
Чисто Стакло
Извор На Енергија:
AC
База Тип:
E27
Тип На Прекинувач:
Далечински Управувач,Knob прекинувач,Сензор,Допрете On/Off Прекинувач
Извор На Светлина:
LED Светилки
Тело Материјал:
Дрво
Карактеристики:
Едноставен модерен
Е Светилки Вклучени:
Yes
Осветлување Област:
3-метри 5square
Боја На Каросеријата:
Бела
Инсталација Тип:
Монтажа На Ѕид
Напон:
90-260V
Примена:
Foyer
Употреба:
За итни случаи
Гаранција:
2years
Е dimmable:
No
Стил:
Арт Деко
Број На Модел На:
1110-4
Материјал:
Дрво
Сенка Ветер:
Up
сертификација:
CCC
Број на извори на светлина:
1

Слични производи во категоријата