• Неодамнешно
2W 24V 12 VOLT LED ЧИТАЊЕ СВЕТЛИНА

2W 24V 12 VOLT LED ЧИТАЊЕ СВЕТЛИНА

DEN 379.20

Количината на стоката
Това е достапна

чист алуминиум за домување снабдување со добра топлина мијалник, bended лесно, снабдување 360degree насока осветлување.
ПОДОБАР КВАЛИТЕТ, ПОДОБРА ЦЕНА, ПОДОБРА УСЛУГА, ПОДОБРО СРЕДИНА, се секогаш она што ни следи. Откако ќе ги примите враќа објект, кој е во оригиналниот ситуација, ние ќе рефундирање на дека вкупниот износ. И, исто така, се врати на точка мора да биде во оригиналниот пакет ситуација која нема да влијае на нас продаваат тоа повторно. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена. led вок во safe ниска струја и низок напон, безбедно за човекови оперативен.
ПОВРАТНИ информации :
Вашиот позитивен фидбек ќе биде добредојдена и ценета!
Pls контактирајте со нас пред да се даде негативна повратна информација.постојан струја возачот снабдување постојан струја и напон
3.
Се повеќе и повеќе и повеќе e иновативни Производи се развиени.
Најчесто поставувани ПРАШАЊА
1) Плаќање тип : банката на T/T, L/C, western union, money gram, paypal, зачувам за кредитна картичка.
2) За примерок цел : е прифатливо, примерокот за тестирање е достапен пред најголемиот дел цел
3) Испорака тип : мали цел е дадено од страна на истите да се изречни или воздушен пат, најголемиот дел цел е дадено од страна на морето, превозот.
4)за време на Испорака : 1-10days, според количината на цел,
5) рок на Гаранција : 3 години бесплатна поправка или repalcement, без луѓето' штета.производ на зелена заштита на животната средина, не ултравиолетова и инфрацрвена светлина, не произведува зрачење,не содржи штетни елементи како што се жива и олово,погоден за рециклирање
ИСПОРАКА :
1.
Производи се движи широко :
Led ноќни читање на светлината,
Led светло за караван camper,
Led светло за морски шема,
Led светло за машина за работа,
Led светло за приказ на екранот
Најголемиот дел од производите за извоз на Европскиот пазар, Северна и Средна Американскиот пазар, исток и јужна Азија, БЛИСКИОТ ИСТОК ОБЛАСТ.
ФАБРИКАТА ПОКАЖУВА :
Од 2005 година, МОЌТА е посветен на LED ОСВЕТЛУВАЊЕТО полиња повеќе од 10 години. (Освен некои земји и APO/FPO)
ГАРАНЦИЈА :
1 месец замена,3 година поправка
СЕ ВРАЌА/РЕКОНСТРУКЦИЈА/РАЗМЕНА :
1.

Клучни карактеристики

Абажур Боја:
Сребро.
Wattage:
2W 12V, 2W 24V
Температура На Боја:
Топло бела 3000K, 6000K белата
Тип На Објект:
Ѕидни Светилки
Извор На Енергија:
DC
Стил:
Модерна
Бренд Име:
FDIK
Сенка Ветер:
Надолу
сертификација:
CE,RoHS,EMC,CCC
Осветлување Област:
1-3square метри
Гаранција:
3 Години
Тело Материјал:
Алуминиум
Боја На Каросеријата:
Црна,Светло Сива
Техника:
обложено
Употреба:
празник
Примена:
Кревет Во Соба
Сенка Тип:
Shadeless
Број На Модел На:
WXHS4865102
Напон:
24V,12V
Извор На Светлина:
LED Светилки
Е dimmable:
No
Е Светилки Вклучени:
Yes
Карактеристики:
МИНИ СВЕТЛИНА, НОЌНИ ЧИТАЊЕ НА СВЕТЛИНАТА,
Материјал:
Алуминиум
Број на извори на светлина:
1
Инсталација Тип:
Монтажа На Ѕид
Боја На Каросеријата:
Сребро.
База Тип:
ЈАХТА ВНАТРЕШНИ РАБОТИ LED СВЕТЛО
Тип На Прекинувач:
Притисни Копче За Префрлување
Објект:
12 VOLT LED ЧИТАЊЕ СВЕТЛИНА
Примена:
ЧИТАЊЕ СВЕТЛИНА, ЅИД СВЕТЛИНА, НОЌНИ СВЕТЛИНА
САЈТ:
КАБИНАТА, БРОД,ЈАХТА, БРОД,ЧАМЕЦ
Текст:
12v, 24v,10-30V
МОНТИРАНИ ТИП:
завртка монтирани

Слични производи во категоријата