• Неодамнешно
  • -42 %
Американската Лофт Индустриски Ѕид Светилки Гроздобер Ноќни Ѕид Светлина Метал 22cm Абажур E27 Lumiled Светилки 110V/220V

Американската Лофт Индустриски Ѕид Светилки Гроздобер Ноќни Ѕид Светлина Метал 22cm Абажур E27 Lumiled Светилки 110V/220V

DEN 762.00
DEN 1314.24

Количината на стоката
Това е достапна


Име : Ѕид Светилки
Бренд : ASCELINA
Моќност : 3-60 W
Напон : 90-260 V
материјал : Железо
Боја : Црна
Пакет големина : 30*30*20cm
Тежина : 1kg
Извор на светлина : блескаво светилка / енергија-заштеда на светилки / LED
Применливи простор : 5-10square метри
Апликацијата места : седи соба / спалната соба / студија соба / ресторан / дневна соба
Совети : ѕидот светилки не вклучувајќи светилки, ќе треба да се купи светилки посебна благодарност.

Клучни карактеристики

Тип На Објект:
Ѕидни Светилки
Гаранција:
2
Стил:
Гроздобер
Број на извори на светлина:
1
Е Светилки Вклучени:
No
Боја На Каросеријата:
Црна
Бренд Име:
ASCELINA
Материјал:
Метал
База Тип:
E27
Тело Материјал:
Железо
Осветлување Област:
5-10square метри
Сенка Тип:
Железо
Напон:
90-260V,220V,110V
Техника:
Насликани
Е dimmable:
Yes
Сенка Ветер:
До & Долу
Употреба:
празник
сертификација:
CCC,CE
Број На Модел На:
WL089
Примена:
Студија
Карактеристики:
лофт
Инсталација Тип:
Монтажа На Ѕид
Извор На Светлина:
LED Светилки
Извор На Енергија:
AC
Тип На Прекинувач:
No
Примена:
дневна соба

Слични производи во категоријата