• Неодамнешно
  • -15 %
Креативна Уметност Кафе Дневна Соба и Спалната соба Ноќни Табела Светилка Дрво ДОВЕДЕ Маса Светилка Скала Форма Табела Светлина

Креативна Уметност Кафе Дневна Соба и Спалната соба Ноќни Табела Светилка Дрво ДОВЕДЕ Маса Светилка Скала Форма Табела Светлина

DEN 5590.00
DEN 6576.00

Количината на стоката
Това е достапна


Спецификација За Производ
Предмет Тип : Табела Светилки
Тело Материјал : Дрво
Боја На Каросеријата : Дрво
Сенка Тип : Дрво
Димензија :
L12cm*W12cm*H36cm
Извор на светлина : LED
Број на светлосен извор : 1
Е Светилки Вклучени : Да
База Тип : Никој
Тип На Прекинувач : Knob Префрлате
Техника : Врежани
Напон : AC90-260 V
Certifiaiton : CCC,CE,ROHS,CQC,FCC
Стил : Модерна
Место : Хотел, Сала, Салон
Примена : Dinning Соба, Foyer, Кревет Соба, Студија, Други

Плаќање 1. Ве молиме ни e-mail пред да замине било 1 или 2 рејтингот, негативни повратни информации или да се отвори било спор во Aliexpress.Локалните ги собереш не е достапна.Имаме EMS,E-пакет,Кина Пост Воздух Mail може да биде chioce. Превозот 1.Сите нарачки ќе бидат испратени во рок од 7 дена по вашата исплата е расчисти. За нас Добредојде за промет на големо! Ние и ветуваме да понуди најниска цена и висок квалитет на производите.Ако сте незадоволни од било која причина, ве молиме да не't биде брзо да се остави негативни / неутрален повратни информации.Ако ви треба објектот итно, ве молиме контактирајте со нас за детали пред да купите.Нашата цел е да бидете сигурни дека сте среќни купувачот и пријатен шопинг со нас.Ние прифаќаме Банкарски Трансфер,Western Union,Alipay,И така натаму.Ние работиме напорно за да бидете сигурни дека СЕКОЈ КЛИЕНТ 100% ЗАДОВОЛНИ и решавање на било какви проблеми за вас и секогаш се остави позитивни повратни информации за сите наши клиенти . Не пратки во сабота или недела или Национални/Post Office празници.

Клучни карактеристики

Емитуваат Боја:
топло бела
Тип На Објект:
Табела Светилки
База Тип:
Никој
Wattage:
31-40W
Број На Модел На:
KUMASTB-TL67-15
Боја На Каросеријата:
Жолта
рамка боја:
Злато
Стил:
Модерна
Приклучок Тип:
Приклучете НИ се
сертификација:
RoHS,CQC,CCC,FCC,CE
Тело Материјал:
Дрво
Техника:
Врежани
Бренд Име:
KUMASTB
Напон:
90-260V
Е dimmable:
Yes
Е Светилки Вклучени:
Yes
Гаранција:
1 година
Тип На Прекинувач:
Knob префрлате
Примена:
Кревет Во Соба
Сенка Ветер:
Надолу
Сенка Тип:
Shadeless
Извор На Светлина:
LED Светилки
Извор На Енергија:
AC
Заврши:
Дрво
Материјал:
Дрво

Слични производи во категоријата