• Неодамнешно
  • -24 %
Месечината 3D Led Ноќ Светлата Фестивал на Детска Спална соба Уметност Оркестарот Среќен Роденден & Клуб Декорација Светилка Luminaria Материјали P0.1

Месечината 3D Led Ноќ Светлата Фестивал на Детска Спална соба Уметност Оркестарот Среќен Роденден & Клуб Декорација Светилка

DEN 182.00
DEN 239.52

Количината на стоката
Това е достапна


Месечината Шема Led Ноќ Светлина Фестивал На Детска Спална Соба Уметност Оркестарот Среќен Божиќ Партија Декорација Светилка Luminaria Материјали Трговија На Големо P0.5
Опис : Светло тип : LED Материјал : ABS & Led светилка големина : 24*18*3cm Моќност : 2*АА Батерија(Не се вклучени) Пакет се Вклучени : 1 компјутер месечина ноќ светлина

Клучни карактеристики

Бренд Име:
Hapeisy
Е Светилки Вклучени:
Yes
Обликот:
Месечината
Тип:
Атмосферата
Енергија:
Префрлете
Wattage:
0-5W
Извор На Енергија:
Сува Батеријата
Тип На Батерија:
AA
сертификација:
CE,RoHS,CCC
Тело Материјал:
ABS
Извор На Светлина:
LED Светилки
Е Батерии Вклучени:
No
Употреба:
празник
Е Батерии Се Потребни:
Yes
Број На Модел На:
SJ897
Тип На Објект:
Ноќ Светла
Напон:
3v

Слични производи во категоријата