• Неодамнешно
  • -20 %
Висок квалитет 5050 12v GY6.35 светилки,G6.35 led светла,GY6.35 led Downlights GY6 LED светилки,12v LED G6 светилки бесплатен превозот 2 парчиња/многу

Висок квалитет 5050 12v GY6.35 светилки,G6.35 led светла,GY6.35 led Downlights GY6 LED светилки,12v LED G6 светилки бесплатен

DEN 442.00
DEN 552.00

Количината на стоката
Това е достапна


1.Тип на производ : GY6.35-34 SMD
2.Влезен Напон : AC/DC12 V
3.Моќ Дисипација : 6.0 W Max
4.Прозрачна Флукс(lm) : 600-700 LM
5.Зрак Агол : 360 степени
6.Светилки носителот : GY6.35(P=6.35 mm)
7.Led боја : бела,топло бела,црвена,зелена.сина,жолта
8.illuminant димензија : Φ20x30.0mm
9.Тежина : 12.5 g
10.Оперативен Температура : -40~85 C
11.Сертификати : ROHS , CE

Клучни карактеристики

Емитуваат Боја:
Сина, Зелена, Црвена, Бела, Жолта, Топло Бела
Wattage:
6w
Поддршка Dimmer:
No
Тип На Објект:
LED Светилки
Зрак Агол(°):
360°
LED Чип Бренд:
Epistar
Просечен Живот (часот):
100000
База Тип:
GY6.35
Напон:
12V
LED Чип Модел:
SMD5050
сертификација:
CE,RoHS
Моќ Толеранција:
5%
Број на LED Чип:
34 компјутери
Температура На Боја:
Топло Бела (2700-3500K)
Повод:
дневна соба
Led Сијалица Тип:
Пченка Сијалица
Должина:
N
Обликот:
R

Слични производи во категоријата